אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

חובה לדעת לפני שהולכים לאורטופד פרטי

אם אתם סובלים מבעיות אורטופדיה, אין ספק כי עליכם לגשת בהקדם האפשרי לבדיקת רופא. לאור העובדה כי העומס על המערכת הרפואית כבד מאוד, מומלץ לגשת לאורטופד פרטי וזאת כדי לתת מזור לכאב וזאת בהקדם האפשרי.

 

בדיקת מצב רפואי

 

בעיות אורטופדיה – חובת טיפול בהקדם האפשרי

אורטופדיה הוא תחום מקיף ביותר אשר נועד לטפל בבעיות גופניות הכוללות שבר, נקע, זיהומים ודלקות בשרירים כמו גם בעיות יציבה, עמידה והליכה וכן בבעיות נוירולוגיות. כלל הבעיות אותן פירטנו כעת מחייבות טיפול בהקדם האפשרי, כפי שמסביר פרופ' ירון בר זיו אורטופד מומחה "ככל שלא מטפלים בבעיות הללו בהקדם האפשרי, גם נדמה לנו שהן קטנות ולא מזיקות, המצב הגופני עלול להחמיר ותהליך השיקום ייקח זמן רב יותר. על כן, ישנה חשיבות רבה לפנייה לרופא מומחה בתחום האורטופדיה וזאת על מנת לבנות תוכנית טיפול אשר יכולה לכלול גם ניתוח כמו גם שיקום. ככל שהבעיה לא תטופל בזמן, כך היא תחמיר". על כן, אם סובלים מבעיה אורטופדיה גשו בהקדם לבדיקת רופא.

 

פנייה לאורטופד פרטי – מה עלינו לדעת?

רבים מהאנשים אשר סובלים מבעיות אורטופדיה סובלים מאוד, זאת כתוצאה מעומס אדיר אשר מוטל על הרופאים העובדים בקופות החולים השונות. על כן, רבים נותרים מתוסכלים כתוצאה מהמתנה ארוכה עד לאבחון, כמו גם העובדה כי ככל שהבעיה לא מטופלת – ניתן לחוש בהחמרה במצב אשר עלולה להוביל לביצוע ניתוח נוסף או שיקום ארוך יותר. על כן, אם אתם סובלים מבעיות אורטופדיה ניתן לפנות לאורטופד פרטי כמו פרופ' יונה קוסאשוילי, אורטופד מומחה לכירורגיה אורטופדית וזאת על מנת להחזיר את החיים שלכם למצב בריאותי מיטבי, זאת בליווי צמוד לכל אורך הדרך.

 

עלויות של פנייה לרופא אורטופד מומחה

על מנת לגשת לרופא פרטי חשוב לבדוק האם אתם מחזיקים בביטוח פרטי, וזאת משום שבמידה ואכן יש לכם ביטוח פרטי תוכלו לקבל החזר מקופת החולים על בסיס מתן קבלות, זאת בהתאמה לתנאים של הביטוח הפרטי ובאם לרופא הפרטי יש הסכם מול הקופה. בנוסף, קיימת אגרת ביקור במכון עבורה משלמים עשרות שקלים וזאת בתנאי שיש לרופא הפרטי הסדר עם הקופה לה אתם שייכים. על כן, פנייה לרופא פרטי מחייבת אותנו לביצוע פעולות שונות וזאת כדי לא להוציא עשרות אלפי שקלים מיותרים, וזאת ע"י הפעלה של הביטוח הפרטי אשר רבים מאתנו מחזיקים.  כל זאת כאמור על מנת לקדם את ההליך בהקדם ולמצוא מזור לכאבים. כאמור, בעיות אורטופדיה עלולות לגרום לכאבים אשר עלולים להיות בלתי נסבלים, ועל כן חשוב מאוד לטפל בבעיה בהקדם וזאת כדי שבסופו של דבר תוכלו לחזור לאורך חיים תקין ובריא וזאת בליווי של רופא פרטי אשר יידע להעניק לכם את הטיפול המקצועי, המהיר והטוב ביותר.