אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

איזה טורנירים של פוקר קיימים?

פוקר הפך בשניים האחרונות להיות אחד המשחקים הכי פופולריים ונפוצים שקיימים ולא בכדי. אנשים מכל הסוגים, הגילאים ומכל קשת האוכלוסייה מוצאים את עצמם נהנים מהמשחק המרתק הזה. שילוב מנצח של אסטרטגיות חשיבה, תפיסות פסיכולוגיות, הימורים ואדרנלין מדהים, הפכו אותו לכוכב של ערבי חברים אך לא רק!

אנשים רבים אוהבים לשחק גם פוקר אונליין. לפוקר אונליין יש המון יתרונות: אפשר לשחק מכל מקום ובכל שעה, אפשר להנות ממשחק בטוח ומגוון ואם אתם בוחרים בפלטפורמה מעולה אז תוכלו עכשיו אפילו להשתתף בטורנירים מקצועיים, מרתקים ומדליקים ממש. חשוב שתכירו את סוגי הטורנירים השונים הקיימים בעולם הפוקר. כך תוכלו למצוא את סוג הטורניר שמתאים לכם בדיוק ותוכלו להתחיל לשחק ולהנות! המאמר הזה נכתב כדי לעזור לכם להכיר את כל סוגי הטורנירים הכי חשובים – קדימה מתחילים!

 

טורניר פרירול

טורנירי Freeroll הם קלאסיים עבור שחקנים מתחילים, כך שאם אתם בתחילת הדרך לכו על פריפול. פריפול הם גם טורנירים מעולים למי שכן מנוסה בעולם הפוקר אך עוד לא צבר נסיון בעולם הפוקר אונליין ורוצה לצבור בטחון בתחום. הם אדירים במיוחד כי אם למעשה ההשתתפות לא כרוכה בתשלום, אך בכל זאת ניתן להגיע בהם לפרסים בסך $100 ואפילו 300$! אם אתם רק מתחילים חשוב להרשם לאתר מעולה שמציע חוויה מגוונת ובטוחה. לפרטים על האתר הכי טוב בארץ: https://7xldeposit.co.il

 

ריביי / אד און

טורנירי Rebuy או Add-On מתאפיינים באפשרויות שהם מציעים. בטורניר מסוג כזה גם אם הפסדת את כל הצ׳יפים אתה לא חייב לצאת מהמשחק ותוכל לרכוש שוב את כמות הצ'יפים שאיתה התחלת את המשחק. עלות ההשתתפות בטורנירים אלה אינה גבוהה ומתחילה בדרך כלל מחצי דולר עד שני דולרים בלבד.

 

טורניר T$ Builder

טורניר שהמתאים יותר לאנשים מנוסים שמשחקים לא מעט ויודעים שימשיכו לשחק וזאת בגלל שמהטורניר הזה אי אפשר למשוך את הכסף, אלא רק להשתמש בו לטובת משחקים אחרים, דרכם תוכלו בהמשך למשוך את הכסף. למצב זה יש שני יתרונות גדולים: אין צורך לשלם עמלה לאתר שמארח את המשחק, וכל הכספים מוקדשים נטו לפוקר אונליין. אז זה טורניר שיתאים לכם אם אתם יודעים שאתם רוצים להמשיך לשחק!

 

 היי רולרס

אחד מהטורנירים הכי מקצועים ואיכותים שיש בעולם האונליין. מתאים לשחקנים ותיקים ואפילו ניתן למצוא בהם שמות של שחקני פוקר מפורסמים בכל העולם שישבו לשחק איתכם! זה טורניר בו סכומי הכסף גדולים יותר והוא מאפשר אתגר רציני למי שזה מתאים לו.

 

טורניר ה- GG Masters

טורניר מדהים שנחשב לאחד הרציניים ביותר בתחום. כל שלב בטורניר זה נמשך 12 דקות,. מתחילים מ10,000 צ'יפים והרמה גבוהה במיוחד. טורניר זה מתאים לשחקנים מנוסים שכבר התנסו בטורנירים רבים ומוכנים לאתגר הבא שלהם. אז בחרו את מה שהכי מתאים עבורכם בשלב זה. התחילו לשחק והכי חשוב – תהנו מכל רגע!

טורנירים של פוקר