אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

האם יש צורך בביטוח של אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הפכו בשנים האחרונות ללהיט שאי אפשר להתעלם ממנו ולכן ברור מדוע גם אתם חושבים על האפשרות הזאת. במקום לעמוד בפקקים, לחפש חניה או לזהם את הסביבה, אתם עולים על האופניים החשמליים ונוסעים בשמחה לעבודה. האומנם? והאם לא כדאי להתכונן גם למצב שבו הדברים לא בדיוק קורים כמתוכנן?

 

מדוע כדאי לעשות ביטוח לאופניים חשמליים?

מאז שהאופניים החשמליים נכנסו לחיינו אנחנו רואים אותם כמעט בכל עיר בישראל. יש להם יתרונות רבים, כמו העובדה שגם נערים בני 17 יכולים להגיע בקלות ממקום למקום בלי לבקש סיוע או טרמפ מההורים. מצד שני, הם גם מאוד מסוכנים כי החוקים לגביהם לא תמיד ברורים. האם מותר לרכוב על אופניים על המדרכה? האם חובה לנסוע על הכביש? האם יש הגבלות שונות שחייבים להיות מודעים להן? הבעיה היא שמאז שהאופניים האלה כבשו כל חלקה טובה, כבר התחרשו לא מעט תאונות, אפילו עם הרוגים. לכן נשאלת השאלה: אם מדובר על כלי שעלול להיות מסוכן כל כך, למה שלא נעשה ביטוח?

 

החשיבות של ביטוח לאופניים חשמליים

אומנם אתם לא חייבים לעשות ביטוח לאופניים חשמליים, אך מצד שני, זה לא משהו שבאמת כדאי לוותר עליו. כמו כל ביטוח אחר, אתם תשלמו על פוליסה כזו לא מעט ותקוו לא להשתמש בה לעולם, אך מצד שני, לוותר על כך זו לא אופציה. זה לא משנה אם תהיו מעורבים בתאונה קלה או הרבה יותר קשה, כי מה שבטוח זה שאם לא יהיה לכם ביטוח, כל תאונה עלולה להשפיע על חייכם בצורה אחרת וקשה. לעומת זאת, אם כן יהיה לכם ביטוח לנסיעות שלכם על האופניים החשמליים, תוכלו להיות בטוחים שלפחות תקבלו פיצוי או סיוע אם משהו, חלילה יקרה.

 

מה עושים אם רוצים לתבוע רוכב אופניים חשמליים?

התהלכתם ברחוב כהולכי רגל ונפגעתם מאופניים חשמליים? אתם סבורים שהאחריות היא של הרוכב וכי מגיע לכם פיצוי? אל תוותרו. זה לא משנה אם לאותו רוכב היה או לא היה ביטוח, כי בכל מקרה אתם, הנפגעים, צריכים לקבל פיצוי. מה שכן, כדאי שתדעו שאם תנסו להתמודד עם המקרה הזה לבד, עלול להיות שתיתקלו בלא מעט קשיים. לכן, ממש כפי שהצד הפוגע בוודאי יחליט שהוא שוכר את שירותיו של עו"ד כזה או אחר, גם לכם כדאי לעשות זאת. עורך דין לביטוח יואב רונקין הוא הבחירה הנכונה אם תרצו לדעת שיש מי שמגן עליכם, בודק לעומק את כל הנתונים שאתם מניחים על שולחנו ועושה הכול כדי שתקבלו את הפיצוי שמגיע לכם. אל תדחו את הדברים, פנו כמה שיותר מהר לעוה"ד שיוכל לייצג אתכם בכבוד בתהליך ותראו שבסופו של דבר תקבלו פיצוי הולם בגין התאונה.

 

כלי משפט