אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

ביטוחים משתלמים: כיצד מוצאים אותם?

רוב הבחירות בחיים שכרוכות ברכישה של מוצר יקר, למשל דירה או רכב, דורשות מהלקוח לרכוש ביטוח ששייך לתחום של המוצר.

ישנן דעות נחרצות לגבי ביטוחים, אלו שמצודדות בהם ואלו שדוחות אותם על הסף.

אמנם יש היגיון בכך שתשלום חודשי לחברת הביטוח, בשביל שירות שאין וודאות לגבי השימוש בו, הוא מעט משונה, אך המציאות מוכיחה ההפך כל פעם מחדש.

רכישת פוליסת ביטוח היא בחירה נכונה!

 

ביטוח רכב משתלם

כידוע, יש מגוון חברות ביטוח לרכב, וכל אחת טוענת כי הפוליסה שלה היא המשתלמת ביותר. הלקוח הממוצע, שלא חקר את הנושא, לא יודע אם דברי החברה הם דברי אמת, או שהפוליסה שהוצעה לו לא משתלמת ביחס לשוק – איך הוא יימצא ביטוח רכב משתלם? על מנת לענות על הצורך הנ"ל, הוקם האתר "בטוח" – אתר שמדריך כיצד למצוא ביטוח רכב משתלם.

 

ביטוח משכנתא משתלם

כשמשהו קונה דירה להשקעה או למגורים, בדרך כלל הוא לוקח משכנתא מהבנק שתסייע לו לעמוד בתשלום לדירה. יחד עם המשכנתא, במידה והיא עולה על סכום מסוים, עליו לרכוש ביטוח משכנתא – ביטוח שייתן לבנק וודאות כי הכסף שמגיע לו יחזור אליו, במידה והלקוח שרכש משכנתא לא יעמוד בתשלום. מעוניינים לרכוש דירה ולא יודעים איך לבחור ביטוח? כל הפרטים על ביטוח משכנתא.

 

איך למצוא ביטוח?

  1. ראשית כל, עליכם לבחור בחברה שיש עליה המלצות רבות. חברה מומלצת היא חברה שהלקוחות שלה הם עדות לכך שהיא טובה, ואין עדות אמינה יותר מזו.
  2. עליכם לעשות סקר נרחב לגבי סוג המשכנתא שלכם – מחיר, לבדוק את תתי הסעיפים בפוליסה, היקף הפוליסה ועוד. את הפרטים שתקבלו בסקר תוכלו להשוות, וכך לבחור ביטוח משתלם.
  3. היכנסו לאתר "בטוח" על מנת לקבל את כל המידע הנדרש לגבי משכנתאות משתלמות. האתר נוח, נגיש וזמין לכל אחד!

 

כל המידע באינטרנט!

כיום ניתן ללמוד הכל באינטרנט, אין צורך בספרים ואפילו בעצות של מכרים. אתם יכולים להיכנס לאינטרנט ולקבל מידע אמין, מקיף ומקצועי לגבי כל תחום. באתר "בטוח" תקבלו מידע באשר לפוליסות ביטוח, מחירים וטיפים מקצועיים שיגרמו לכם לשים לב לפרטים הקטנים של הביטוח. כידוע, פוליסה יכולה להיראות משתלמת, אך אם לא בוחנים היטב את כל הסעיפים והכוכביות, לא ניתן לקבל תמונה שלמה.

 

סיכום

ביטוח הוא תחום מפחיד ומרוחק לאנשים רבים, לכן יש טעויות רווחות בנושא זה, כלומר רכישות של פוליסות לא משתלמות. על מנת להפוך לבעלי ידע בנושא, עליכם לקרוא עליו ולעשות סקר נרחב לגבי סוג הביטוח שרלוונטי לכם. כיום יש מידע רב באינטרנט שמחכה לקוראים סקרנים שרוצים לעשות בחירות נכונות יותר. אז אם אתם מחפשים ביטוח לרכב או משכנתא, הגיע הזמן להיכנס לאתר "בטוח" ולקבל את המידע הנדרש.

 

משפחה מבוטחת