אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

האם ביטוח בריאות מכסה נזקי הדברה

רבים מאתנו בחרו לעשות ביטוחי בריאות בשנים האחרונות והסיבה ברורה: אין לדעת מה יוליד יום וכולנו חשופים לאינספור סוגים של נזקים. עם זאת, האם ביטוח הבריאות שלכם באמת מכסה הכול, כולל, לדוגמה, נזקים שעלולים להיגרם מהדברה? והאם יש משהו שאפשר לעשות כדי להימנע את החשיפה לנזקי הדברה?

כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 

כיצד חומרי הדברה עלולים להזיק לבריאות?

אנשים לא תמיד מודעים לכך, אך בפועל, יש הרבה מאוד חברות הדברה שעושות שימוש בחומרי הדברה נוראיים. ממש כפי שאותם חומרים נועדו להרעיל, להרוג ולהשמיד מזיקים, הם עלולים גם להיות מסוכנים לילדים שלנו, לחיות המחמד וגם לנו.

עד לפני כמה שנים רוב חומרי ההדברה היו מבוססים על חומרים מאוד רעילים, כימיים ברובם, ולכן ברור מדוע הריח היה נוראי וגם היינו צריכים לפנות את המקום אחרי ביצוע הדברה. חשוב להבין: כאשר מדברים על הדברה ביתית עוד אפשר לעשות זאת ולפנות את המקום, אך מה קורה אם מדובר על הדברה שנעשית במפעל וצריך לחזור עליה כל כמה חודשים?

זה עלול להיות מסוכן ולכן זה גם לא מפתיע שאנשים נפגעו מכך מבחינה בריאותית. כמובן שאין תשובה אחת נכונה לשאלה האם הביטוח מכסה או לא, כי זה תלוי בסוג ביטוח הבריאות שבחרתם לעשות וגם, כמובן, בשאלה האם תוכלו להוכיח קשר ישיר בין ההדברה ובין הנזק.

 

מדוע כדאי לעבור לשימוש בחומרי הדברה ירוקה?

מה שעוד חשוב להיות מודעים לו, זה שמעבר לכך שאולי תוכלו לקבל כיסוי מהביטוח עבור הנזק שנגרם לכך, יש גם משהו שאפשר לעשות כדי להימנע מהעניין הזה מראש. הפתרון הוא פשוט להזמין שירותי הדברה ירוקה, כי זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים בוחרים לעשות זאת בשנים האחרונות.

ההדברה הירוקה מבוססת על חומרים שאינם מזיקים לסביבה, היא מאוד יעילה והיא לא מפיצה ריחה נוראי. היא לא גורמת לאלרגיות קשות, לסרטן או לקוצר נשימה, אז למה שלא תנסו זאת גם אתם?

 

בחירת המדבירים הכי טובים שיש – כך תעשו את זה

אתם מתלבטים לאיזו חברת הדברה להתקשר? רוצים להבטיח שתיהנו משירות מעל ומעבר? רוצים להיות בטוחים שההדברה תתבצע בעזרת חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה? קסם הדברות מזיקים זו הבחירה האולטימטיבית עבורכם.

מדובר על חברה וותיקה, מקצועית וכזו שתוכל לתת לכם שירות נהדר. לכן, אם תזמינו את שירותיה של חברת הדברה זו, בכלל לא תצטרכו לשאול את עצמכם האם ביטוח הבריאות מכסה גם נזקי הדברה.

אם חששתם לרגע ששירותי הדברה ירוקה יהיו יקרים יותר לעומת אופציות אחרות, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. מדובר על שירות שניתן במחירים נוחים ביותר כך שאין סיבה לחשוב פעמיים: הזמינו הדברה ירוקה ותראו שתצאו מרוצים מהשירות וגם מהתוצאה הסופית.