אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

למה כדאי לרכוש ביטוח דירה?

בשעה טובה, אתם עומדים לקראת פרק חדש בחיים המשותפים שלכם. כמו זוגות צעירים רבים, גם אתם מתחתנים ומתחילים לחשוב על רכישת דירה ראשונה. אבל, בתוך כל התהליך הסבוך של רכישת דירה, אתם חייבים לקחת כמה וכמה מקדמי ביטחון על מנת להבטיח שהנכס שלכם יישמר בטוח לאורך שנים.

אחת הפעולות החשובות ביותר שאתם יכולים לבצע היא רכישת ביטוח דירה. יחד עם זאת, ישנם ישראלים רבים שלא מכירים את כל הפרטים הקטנים בביטוח הדירה ולכן לא מבינה את ההשפעה העצומה שיש לביטוח זה על איכות החיים שלכם במקרה אסון. לשם כך, אתם יכולים לקרוא בכתבה הבאה על כל היתרונות של ביטוח לנכס שלכם.

פינת אוכל בדירה

 

האם ביטוח דירה הוא ביטוח חובה?

בדיוק כמו שאתם רוצים לשמור על רמת טיפול רפואי גבוהה, כך אתם רוצים להבטיח שהנכס שלכם יהיה מוגן במקרה ואתם מתמודדים עם אירועים קיצוניים. לשם כך, חיוני מאוד לחשוב על ביטוח דירה כמקדם ביטחון לנכס שלכם. רכישת ביטוח דירה היא החלטה שטומנת בחובה כמה וכמה יתרונות, לצד השקעה כספית, ולכן חשוב לבצע תהליך חשיבתי של עלות מול תועלת, שבסופו תבחרו את ביטוח הדירה שמתאים לכם.

בכל חודש אתם תשלמו לחברת הביטוח סכום כספי צנוע, אשר ישמש כערובה. חברת הביטוח מצידה, תציג לכם את פוליסת הביטוח הכי טובה שלה. בפוליסה אתם תקבלו כיסויים לאירועים שונים, כמו גם לאספקטים שונים של הבית. למשל, אם אתם מבטחים את מכשירי החשמל בבית, הפרימה (הסכום הכספי אותו אתם משלמים מדי חודש בחודשו), תהיה ערובה לכך שאם יש קצר או שריפה בבית, חברת הביטוח תעביר לכם כספים ששווים זהה לשוויי מוצרי החשמל שלכם שניזוקו באירוע.

ישנם כמה וכמה סוגים של ביטוחי דירות, ואתם רוצים לבחון את השילוב שביניהם על מנת למצוא את הפוליסה המושלמת לנכס שלכם. ראשית, ניתן לבטח רק את תשתיות המבנה שלכם. פוליסת ביטוח מבנה, מגנה על הצנרת, קירות הבית ועל כל מערכות התשתיות האחרות. לעומת זאת, ביטוח תכולה מכסה את כל המוצרים שנמצאים בתוך הבית, כולל רהיטים, חפצים יקרי ערך, מחשבים ומזגנים.

ביטוח דירה מגן אליכם במקרים בהם הבית שלכם ניזוק באירועים חיצוניים קשים. החל מרעידות אדמה, אירועי טבע, סערות, ושיטפונות. ועד לשריפות, קצרים חשמליים, גניבות ועוד. רמת הפירוט של הביטוח תלויה גם היא בסוג הכיסוי אותו אתם רוצים לרכוש. ככול שאתם רוכשים כיסוי מפורט יותר, כך אתם מצליחים לשמור על הבית שלכם גם אל מול אירועים קיצוניים במיוחד, כמו נפילות של כלי טיס. על כן, מומלץ לבצע הערכת סיכויים מתאימה, עוד לפני שאתם נכנסים לנכס, ועל פיה לקבוע את מידת ההשקעה בביטוח שלכם.

 

הנכס שלכם – הוא העתיד שלכם, שמרו עליו

אם החלטתם לרכוש דירה מחברה כמו String Estates בבעלות אלי אבוחצירא כמובן אתם צריכים ביטוח דירה, אתם חייבים להשקיע משאבים רבים על מנת למצוא את חברת הביטוחים שתספק לכם את השירותים המקיפים ביותר, בעלות המתאימה והנוחה לכם ביותר. על כן, מומלץ להזמין לבית שמאי, אשר יכול לבצע הערכה כוללת של שווי הנכס, יחד עם תכולתו, וכך לקבוע בדיוק מה הן העלויות שאתם צריכים לשלם על ביטוח הדירה.

ככל ואתם רוצים לשמור על הנכס שלכם לאורך שנים ארוכות, ואתם לא רוצים להגיע למצב בו מקרה אסון מותיר אתכם ללא כל, אתם חייבים לרכוש את ביטוח הדירה בשלב כמה שיותר מוקדם ולהקפיד להעביר את התשלומים בצורה מסודרת, ולתעד כל פניה עתידית לחברת הביטוח.