אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

האם ביטוח הבריאות שלך יכול לכסות לך טיפולי שיניים?

הבריאות היא הדבר החשוב ביותר בחיינו, משום שהיא הבסיס עבורנו – כשהגוף איננו כשורה, איכות החיים נפגעת.

על מנת לשמור על הבריאות יש להקפיד על אורח חיים בריא – ספורט, תזונה ודאגה לסל בריאות משתלם מבחינת ביטוחי הבריאות.

רבים מאתנו נוהגים לזלזל בביטוחי בריאות מסוגים שונים, אבל התוצאה של שהזלזול היא חמורה ויש להימנע ממנו.

אז מה כולל ביטוח בריאות סטנדרטי? והאם יש ביטוח בריאות לטיפולי שיניים? כל התשובות בכתבה הבאה.

 

למה חשוב לדאוג לשיניים?

השיניים שלכם הם איבר חשוב מאוד ושימושי מאוד, הרי בלעדיהם לא ניתן ללעוס את המזון שאנו אוכלים. במקום כמו מרפאת שיניים הכתר בבת ים יודעים לתת לכל לקוח את השירות המתאים. רפואת שיניים טובה תעניק לכם שקט נפשי ובריאות איתנה. כמו כן, חשוב שתשמרו על ביקורים קבועים אצל רופא השיניים כדי לוודא שהכל כשורה.

 

ביטוח הבריאות יכול לתת לך הנחות בתחום רפואת השיניים

ביטוח הבריאות לא מממן באופן מלא את תחום רפואת השיניים. יש ביטוחים בהם תוכלו לקבל הנחות על טיפולים שונים, אך לעולם לא החזר מלא. כמו כן, כיוון שקופות החולים אינם דואגות לתשלום של רפואת השיניים והוא לא כלול בפוליסה שלהן, תחום זה נשאר כעול כלכלי על האזרח.

 

מה כולל ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות בסיסי כולל תרופות מסוימות, ניתוחים מיוחדים ועוד. הוא מרחיב מעט את הפוליסה של קופת החולים שלכם, אך לא מהווה מענה מושלם לכל הצרכים הבריאותיים שלכם. יחד עם ביטוח הבריאות תוכלו לרכוש ביטוחים נוספים, ואנו ממליצים על כך.

 

מה זה ביטוח לטיפולי שיניים?

ביטוח לשיניים כולל את כל טיפולי השיניים שלכם, או לפחות את רובם. סוגי הפוליסות משתנות מאוד, וכל לוקח יכול להתאים לעצמו את הפוליסה שנכונה לו. ביטוח זה מתאים מאוד  למי שנוטה לסבול מבעיות שיניים רבות, כיוון שעל כל הטיפולים חברת הביטוח תשלם. אמנם תאלצו לשלם לביטוח כל חודש, אך זה ייצא סכום קטן יותר מתשלום עצמאי על הטיפולים.

 

איך לבחור מרפאת שיניים?

מרפאת שיניים נותנת לכם שירות חשוב לכן כדאי לכם לבחור אותה בקפידה. אם מרפאת השיניים קרובה אליכם, מקצועית, מומלצת בקרב לקוחותיה ונראית לכם אמינה – כנראה שהיא טובה וכדאי לבחור בה. חשוב לשלב את שני הדברים – לעשות ביטוח בריאות לשיניים ולבחור במרפאת שיניים טובה.

 

סיכום

ביטוח בריאות כולל בתוכו מעט טיפולים יחסית. יש אנשים שבוחרים לא לעשות אותו, כיוון שהם חושבים שהוא לא משתלם. אנו מציעים לכם לעשות ביטוח לטיפולי שיניים, כיוון שהם נפוצים מאוד ויקרים מאוד. השכיחות והעלות הגבוהה, הופכות את ביטוח השיניים למשתלם מאוד ללקוחות שרוכשים אותו. אז למה אתם מחכים? מהרו לרכוש ביטוח בריאות לשיניים ולחסוך אלפי שקלים!

 

מבוטחים