אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

החתונה עלולה להתבטל בגלל המצב הביטחוני? ביטוח חתונה – כל המידע

המצב הביטחוני בישראל, הוא מאז ומעולם עניין שמאתגר זוגות רבים שמעוניינים לתכנן אירוע חתונה.כאשר אתם מתכננים את הפרטים בנוגע לאירוע שלכם, אתם לא יכולים לצפות להתפתחויות ביטחוניות כאלו ואחרות. ולכן מומלץ מאוד לחשוב על כל הדרכים, בהן אתם יכולים להגן על עצמכם ולהבטיח את קיומו של האירוע שלכם, גם אם הוא מתקיים במרכזה של הסלמה ביטחונית. היום כל חברות הביטוח הגדולות מאפשרות לכם לרכוש ביטוח חתונה. כתוצאה מכך, אתם יכולים לקחת אחריות מבעוד מועד ולרכוש חבילת ביטוח, אשר תאפשר לכם לקבל את כספכם בחזרה במקרה והאירוע שלכם לא מתקיים אודות להתפתחות ביטחונית בלתי צפויה.

 

מה חשוב לדעת אודות ביטוח לחתונה?

אם אתם חושבים על רכישת ביטוח חתונה, חשוב להבין בדיוק מה הביטוח הזה מכסה ואיך אתם יכולים לנצל אותו בצורה האופטימאלית.זאת בכדי, לאפשר לעצמכם את האירוע שמגיע לכם בדיוק. לשם כך יצרנו לכם את המדריך המקוצר לביטוח החתונה:

  1. ביטול אירוע –  במקרה שבו אתם מתמודדים עם החרפה במצב הביטחוני, שחופפת לתאריך החתונה שלכם, ויש לכם ביטוח לחתונה, אתם יכולים לקבל את הכספים מהביטוח. אמנם אתם לא רוצים לחשוב על סיטואציה כזאת, אבל עדיף להיות מוכנים מראש מאשר להתמודד עם אירוע שמבוטל בדקה ה 90, בלי שיש לכם יכולת לקבל החזר על הכספים שהשקעתם בחתונה שלכם.
  2. ביגוד חתן וכלהלפני שקונים חליפת חתן או שוכרים שמלת כלה, מומלץ לבדוק האם הביטוח מכסה את העלויות. במרבית המקרים כאשר אתם רוצים לשכור בגדים לחתונה, אתם מתחייבים להחזיר אותם בדיוק באותו המצב ואותה רמת האיכות. אבל אם במהלך החתונה השמלה נקרעה והחלק העליון של חליפת חתן נעלם, אתם יכולים לדרוש מהביטוח החזר כספי וכך לשלם למעצבים על הבגדים שאתם לא יכולים להחזיר להם.
  3. ספקים – בעולם בו הספקים שלכם הם אנשים עצמאיים, יכולות להתרחש תקלות בלתי צפויות. בדיוק מסיבה זו קיים ביטוח החתונות. אם הספק שלכם לא מוכן להגיע ליום החתונה בשל הסלמה ביטחונית מסוכנת, ואין לכם איך לצלם את האירוע, הביטוח יכול לפצות אתכם על הזמנת צלם בהתראה קצרה מאוד.
  4. גניבות -אחד החששות הגדולים ביותר של כל זוג צעיר, שעומד לפני החתונה הוא עניין הגניבות. מה יקרה אם בטעות מישהו יצליח לקבל גישה למעטפות האורחים שלכם, ואתם תישארו ללא כיסוי להשקעה שלכם. לשם כך, ניתן לרכוש כיסוי מיוחד שיכול להחזיר לכם את כספי המתנות ולאפשר לכם להתחיל את החיים הזוגיים ברגל ימין.
  5. ביטוחים לרכבים – אם אתם משכירים רכב ליום החתונה שלכם, ואתם רוצים להיות בטוחים שהוא יהיה מבוטח, מומלץ לברר זאת גם אל מול חברת השכרה, אך אל מול חברת הביטוח של החתונה.

 

מפיקים את האירוע בלי חששות

בכדי למנוע מצב בו אירוע החתונה שלכם הופך לזיכרון צורם ולא נעים, בגלל כל תקלה שלא תהיה, כולל אירועים ביטחוניים, אתם רוצים להבטיח שאתם מכוסים בצורה האולטימטיבית. בפניה הראשונית לחברת הביטוח, אתם יכולים לקבל הצעה גנרית, שלאו דווקא תענה על כל הדרישות שלכם. לאחר שקראתם את ההצעה, רצוי לעשות סיעור מוחות ולהבין האם ישנם כיסויים חיוניים יותר ופחות, בהתאם למיקום החתונה, לתאריך ולהשקעה שלכם. כתוצאה מכך תוכלו לחזור אל חברת הביטוח ולהרכיב את ההצעה שתתאים לצרכים שלכם על הצד הטוב והבטוח ביותר, ולדאוג שתגיעו לחתונה בראש שקט לא משנה מה קורה לאורך הדרך מבחינת ביטחונית.

להלן מאמר נוסף בנושא למה כדאי לרכוש ביטוח דירה? למעבר למאמר לחצו כאן.

מטריה