אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

איך לעשות ביטוח לכלבים – כל השלבים

לפני עשרת אלפים שנה לפי ההערכות של מדענים בוית הכלב והפך לחלק מן המשפחה של בני האדם. הכלב שמר על הטריטוריה של בני האדם, עזר לצוד חיות, הגן על בני האדם מפני טורפים ועשה עוד דברים רבים. עשרת אלפים שנה אחרי אפשר לראות שבעולם המערבי וגם בישראל כלב הוא חיית מחמד והוא חלק אינטגרלי במשפחות רבות. העניין הוא שזה לא זול לגדל כלב ופעמים רבות יש הוצאות בריאות כבדות משקל על כלבים. אז מה עושים? אם כן אם אתם רוצים לצמצם את ההוצאות עליכם לעשות ביטוח לכלבים. עליכם לדעת כי ביטוח כזה חוסך לכם כסף רב ויש לו יתרונות אדירים אל מול אי ביטוח. כך גם תדעו כי הכלב שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר וזה גם משמעותי מאוד למי שאוהב את הכלב שלו.

 

האם כל חברה עושה ביטוח לכלבים?

אין ספק כי ביטוח לכלבים זה משהו חדש לגמרי שעד עתה לא הכרנו אותו. על רקע זה יש לציין כי מעט מאוד חברות מציעות ביטוח כזה ולא כל חברה תסכים לבטח את הכלב שלכם. לכן אם אתם מוצאים חברה אשר תסכים לבטח את הכלב שלכם כמו המרכז לביטוח חיות מחמד כדאי לכם לחתום איתה על חוזה מכיוון שזה נדיר ביותר שחברה תעשה ביטוח לכלבים. כמובן שאם אתם מוצאים יותר מחברה אחת אשר עושה ביטוח לכלב אתם צריכים להשוות בין החברות השונות ולבחור את החברה הטובה ביותר שתעניק את הביטוח הזול והטוב ביותר לכלב שלכם.

 

מדוע יש משמעות אדירה לסוכן הביטוח שאליו אני פונה?

עליכם להבין כי יש משמעות גדולה לשאלה לאיזה סוכן ביטוח אתם פונים בשביל ביטוח לכלבים. ככל שהסוכן יהיה יותר טוב כך הביטוח יהיה פחות יקר ולא רק זאת כך הכיסוי הביטוחי יהיה יותר שלם. על רקע זה אנו ממליצים לכם לקרוא את כל הפוליסה שעליה אתם חותמים וזאת בכדי להבטיח כי הכלב שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר שיש. כמובן שאם סוכן הביטוח שלכם ברמה גבוהה הוא יסדר לכם פוליסה איכותית במיוחד אשר תגן עליכם באופן מלא וזהו דבר שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול בצורה טובה ולהגן על הכלב שלכם כמו שצריך.

 

האם העלות של הביטוח היא גבוהה?

אם אתם פונים אל המרכז לביטוח חיות מחמד אתם חייבים לדעת כי העלות של הביטוח היא לא גבוהה באופן יחסי. כיום אפשר לעשות ביטוח בזול ועדיין לקבל הגנה מלאה על בעל החיים שלכם. לכן העניין הכספי לא צריך להטריד אתכם מה עוד שאתם חוסכים כסף רב בטיפולים עתידיים אשר היו עולים לכם המון וזאת תודות לביטוח של הכלב שלכם.