אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

ביטוח משכנתא

בשעה טובה אתם עומדים לקנות דירה? מצאתם כבר את הדירה שמוצאת חן בעיניכם, בדקתם כמה הון עצמי יש לכם וכל מה שדרוש לכם כעת זה לקחת משכנתא מהבנק? אם כך, עכשיו זה הרגע לדעת שהבנק יכול לדרוש מכל מי שמבקש ממנו משכנתא, לעשות גם ביטוח חיים למשכנתא. אם אתם תוהים מה זה ביטוח משכנתא, חשוב להבין שלמעשה מדובר על ביטוח שמחולק לשני דברים שונים: ביטוח חיים וביטוח נכס. במקרה של ביטוח החיים, למעשה הבנק יכול להיות בטוח שגם אם אחד מהלווים ילך לעולמו לפני שהוא שילם את כל החזרי המשכנתא, הרי שהבנק עצמו לא יספיד מהעסקה. הוא יקבל את ייתר התשלומים שמגיעים לו מחברת הביטוח ולכן ברור מדוע הבנק לא מוותר על ביטוח משכנתא טפחות או על ביטוח משכנתא פועלים כשהוא נותן הלוואה כל כך גדולה ללקוח. מבחינת ביטוח הנכס, הבנק מבטיח לעצמו שאם משהו יקרה לנכס ויהיה צורך לשפץ אותו כדי להשיב לו את ערכו, יהיה מי שיממן את השיפוץ.

 

לאיפה פונים כדי לעשות ביטוח משכנתא?

אם אתם רוצים ונדרשים לעשות ביטוח משכנתא, ברור מדוע עלייכם לבצע בצורה טובה ביטוח משכנתא השוואה זה שלב שכדאי לחשוב עליו ולהשקיע בו. כלומר, האם באופן אוטומטי כדאי יהיה לבחור באופציה כמו ביטוח ישיר משכנתא? או ביטוח משכנתא aig, לפני שאתם עושים השוואה בין האופציות השונות? התשובה היא כמובן לא.  לכן כדאי לדעת שקיים כלי כמו מחשבון ביטוח משכנתא משרד האוצר ואתם יכולים להשתמש בו כדי לעשות השוואה בין כמה וכמה ביטוחים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם. מה שכן, חשוב לזכור שכאשר מדברים על השוואת ביטוח משכנתא, הסכום שתשלמו על הפוליסה הוא לא הדבר היחיד שחשוב לברר. בנוסף למחיר כדאי גם לבדוק האם מדובר על חברת ביטוח שכל הלקוחות שלה באמת ממליצים עליה ועל השירותים שהיא מציעה? והאם מדובר על חברת ביטוח כמו הראל ביטוח משכנתא, שבה תוכלו לקבל מענה בכל עת? או שאולי אתם עומדים לעשות טעות ולבחור בחברה שלא באמת תיתן לכם את הכיסוי ההולם בעת צרה?

 

איך מוצאים המלצות על חברות ביטוח שונות?

זה לא משנה אם אתם רוצים לעשות ביטוח משכנתא, ביטוח חיים או כל מיני ביטוחים אחרים. מה שמשמעותי ומה שצריך לשים לב אליו, זו השאלה האם הלקוחות של אותה חברת ביטוח יצאו מרוצים משירותיה. כדי לברר זאת אתם לא חייבים להכיר אישית אנשים שמבוטחים בחברת הביטוח שעליה חשבתם, כי אונליין תמצאו היום המלצות לגבי כל דבר ועניין. לכן, ממש כפי שתוכלו למצוא באינטרנט המלצות לגבי מלונות וחברות תעופה, כך קורה גם לגבי חברות ביטוח שונות. משמעות הדברים היא שכדאי לעשות מחקר קטן אודות חברות הביטוח שנראות לכם רלוונטיות ולבחור, בסופו של דבר, בחברה הכי מומלצת שתמצאו.

מוגש מטעם אתר טראסטי המספקים שירותי השוואת מחירים – https://trusty.co.il