אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

ביטוח נסיעות לחו"ל – למה חשוב שיהיה

מתכננים לטוס לחו"ל? מעולה! מה עם ביטוח נסיעות? כיום יש חברות שונות המתמחות בביטוחי נסיעות לחו"ל. חובה על כל נוסע לבטח את עצמו מבחינה בריאותית כדי להבטיח שהות בטוחה יותר. כמו כן, יש אפשרות לבטח את הנכסים שלכם, בין אם מדובר על מחשב נייד ובין אם מדובר על כבודה. אין לדעת מה יקרה לכם בחו"ל, וחשוב שתמיד יהיה לכם למי לפנות. אז מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

 

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל

כל אזרח בכל גיל שהוא בארץ מחזיק היום בביטוח רפואי הניתן לו דרך קופת החולים בה הוא נמצא. הביטוח הרפואי מאפשר לנו ללכת לבדיקות שונות, להחזיק בסל תרופות, לקבל מענה רפואי ולרכוש טיפולים רפואיים באופן מסובסד.

כאשר אתם טסים לחו"ל הביטוח הרפואי אינו חל עליכם. בדיוק בגלל זה, מומלץ ואף חובה לכל נוסע לחו"ל לרכוש ביטוח נסיעות. עליכם תמיד להיות לכל תרחיש. קחו בחשבון ששבר ביד שבארץ הייתם מקבלים עבורו טיפול רפואי ללא שום הוצאה, בחו"ל יכול לעלות לכם עשרות אלפי שקלים. לביטוחי הנסיעות לחו"ל יש מסלולים שונים המותאמים לפי אופי הטיול, גיל המבוטח, מין, ומשך השהות שלכם מחוץ לגבולות הארץ. קחו בחשבון, אם אתם עושים טיול אקסטרים (סקי, גלישה וכו'…) תצטרכו לשלם סכומים גבוהים עבור הביטוח כיוון שהסכנה גדולה יותר. אם הטיול שלכם זה טיול אחרי צבא, תוכלו לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לחיילים משוחררים. ביטוח נסיעות לחו"ל אינו יקר מדי, ועדיף לכם "לבזבז" כמאה עד מאתיים שקלים עבור ביטוח נסיעות, מאשר לקחת סיכון שהחבלה שלכם תעלה לכם כמה מאות אלפי שקלים.

 

לא רק ביטוח רפואי 

ביטוח הנסיעות אינו מתייחס רק לפגיעות או נזקים שקרו לכם בחו"ל. ישנם מגוון רחב של ביטוחים המכסים דברים שונים. יש ביטוח למצב בו אנחנו צריכים לבטל את הנסיעה, כמובן שכרוך בזה גם קנס מצד חברת התעופה. כמו כן, יש פיצויים למקרים בהם הטיסה מתקצרת מסיבות שלא תלויות בכם. תוכלו למצוא סעיפים שונים בביטוח נסיעות כמו הטסות רפואיות לארץ, פינוי אווירי או ימי, הגנה משפטית מהליכים פליליים בחו"ל ועוד… כאשר אתם נמצאים בחו"ל, אין לכם את הביטחון השוטף הקיים בארץ. בזכות החברות המבטחות אתם לא לבד, ובכל מצב נתון תוכלו תמיד לדבר עם איש קשר מצד החברה. עוד התייחסות של ביטוח הנסיעות היא לגבי הרכוש האישי שלכם. מה קורה במקרה והכבודה הולכת לאיבוד? גם זה כלול בביטוח נסיעות, תקבלו פיצוי כספי במקרה בו התכולה ניזוקה, נגנבה או הלכה לאיבוד. אין דבר יותר מבאס מלהתחיל את הטיול שלכם בלי החפצים האישיים שלכם, אז לפחות שתקבלו פיצוי.

ביטוח נסיעות לחול