אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

גם בקורונה – לא יורדים לסיני בלי ביטוח נסיעות

כשסוף סוף יפתחו את השמיים, אחרי זמן ארוך בו לא יכולנו לטייל או לצאת לחופשה, זה בוודאי הדבר הראשון שתרצו לעשות.

מעבר לבחירת היעד, מציאת טיסה ומלון, בדיקת קורונה ושאר הכנות, ישנו דבר חשוב שאסור לשכוח לפני כל טיסה לחו"ל והוא ביטוח נסיעות.

בין אם אתם רק נוסעים לסיני או שבחרת בסוף שבוע רומנטי באירופה או שאתם מתכננים טרקים בהרי ההימלאיה, ביטוח נסיעות הוא דבר שרצוי לא לשכוח.


מה בעצם אומר ביטוח נסיעות לסיני?

בטיול בחו"ל, כמו בכל זמן בחיים ישנו סיכוי לפגיעה פיזית, מחלה או גניבה של הרכוש שלכם. כמו שבארץ אתם דואגים לבטח רפואית את עצמכם ולבטח את הציוד שלכם, כך מומלץ גם בחו"ל. ביטוח הנסיעות למעשה עוזר בכיסוי לעיתים מלא ולעיתים חלקי של הוצאות רפואיות וכיסוי על רכוש שנגנב. תוכלו גם להוסיף לביטוח הנסיעות שלכם דברים כמו חילוץ אשר יסייעו מאוד במיוחד אם אתם מתכוונים לנסוע לטייל במקומות עם המון טבע ומרחק רב מכל מקום עם קליטה/ בית חולים. ישנן חברות רבות אשר עושות ביטוח נסיעות, לכל אחת מהן פוליסה שונה במחירים שונים ותוכלו להתאים לעצמכם את הפוליסה על פי אופי הטיול אותו תבחרו לעשות ועל פי כמות האנשים (יש פוליסות ליחידים ופוליסות במחירים מיוחדים למשפחות).

על רוב ביטוחי הנסיעות תוכלו למצוא מידע רב באינטרנט, אך תמיד מומלץ לדבר גם עם סוכן ביטוח על מנת שיעשה את ההתאמה המדויקת בשבילכם. על אף שאת רוב הבירוקרטיות לוקח זמן רב לעשות, והסעיפים שצריך למלא מבלבלים ביותר, כאשר עושים ביטוח נסיעות העניין הוא הרבה יותר פשוט. רוב המידע פרוש לפניכם בדפי האינטרנט, ולעיתים תצטרכו רק למלא סעיפים באינטרנט וזה יספיק על מנת שתוך זמן קצר כבר תהיה לכם פוליסת ביטוח ביד.

בחלק מהמקרים תצטרכו (וגם אם לא, זה מומלץ), למלא מעט פרטים באינטרנט ותוך זמן קצר יחזור אליכם סוכן ביטוח אשר יעזור לכם למלא את כל הפרטים הנוספים הנצרכים על מנת לקבל ביטוח נסיעות, ומשם יעשה את כל העבודה הבירוקרטית בעצמו, כל מה שיוותר לכם לעשות הוא לשבת בבית ולחכות לטלפון / מייל האומר לכם שהפוליסה שלכם מוכנה ואתם מוכנים לצאת לדרך!זכרו כי יש אזהרת מסע לסיני וכן יש הרבה אופציות לביטוחי נסיעות, ובזכות התחרות מחיריהם גם נמוכים למדי, אך חשוב לבדוק באמת איזה כיסוי כל פוליסה מציעה כדי שלא תהיו במצב שאתם בחו"ל וזקוקים לכיסוי מסוים שהפוליסה שלכם לא מספקת. לפעמים עדיף לשלם מעט יותר ולהיות מבוטחים על כל דבר מאשר לחסוך ולגלות שהדברים שבאמת הייתם צריכים לכסות לא תחת פוליסת הביטוח שלכם.

אז אחרי שדאגתם לביטוח נסיעות, כל מה שנותר לכם הוא לארוז תיקים ולצאת לחופשה שחלמתם עליה כבר כל כך הרבה זמן.

לפרטים מלאים על ביטוח נסיעות לסיני בקרו באתר סיני סייט.

 

תיירים