אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

האם צריך לעשות ביטוח על טבעת אירוסין

הנה זה קורה, אחרי כל כך הרבה שנים ביחד החלטתם למסד את הקשר ולקיים את החתונה שתמיד חלמתם עליה. אחרי הצעת נישואין מרגשת ורכישה של טבעות אירוסין מדהימות, התחלתם לתכנן את הערב החשוב ביותר בחייכם.

סגרתם אולם, שלחתם הזמנות, הזמנתם DJ ואפילו טעימות עשיתם. שלא נדבר על הבגדים המדהימים שבחרתם לאירוע כולל שמלת הכלה מנצנצת. ההתרגשות עולה, המשפחה מתרגשת גם היא והכל נראה מושלם לקראת הערב המרגש החייכם. ערב לפני אתם מוודאים שהכול בסדר ושלא שכחתם כלום, כולל טבעות הנישואין שלכם. אבל מה בדבר ביטוח?

רבים שואלים את עצמם האם צריך לעשות ביטוח על טבעות האירוסין ונישואין שלהם? זה בהחלט לא נשמע כיף כמו לתכנן את ירח הדבש. אך בכל מה שקשור לתכשיטי חתונה – טבעות אירוסין – הבטחת הגנה מספקת יכולה להוכיח חיונית כמו כל משימה אחרת הקשורה לחתונה.

 

למה צריך לעשות ביטוח לטבעות האירוסין?

אירוסין ונישואין הם מבין האירועים החשובים ביותר והמשמעותיים ביותר בחייו של אדם כיום. בני הזוג מחליפים טבעות במהלך האירוסין והחתונה ולמעשה ניתן לומר שזוגות רבים משקיעים מאמצים רבים על בחירת טבעות אירוסין ונישואין ומוציאים אלפי שקלים על טבעות אירוסין ונישואין. במקרים רבים יתכן כי טבעת הנישואין תלך לאיבוד במקרה של חוסר ריכוז. כשמוציאים את הזבל, כשנוהגים ברכב, עושים קניות בסופר, מטפלים בילדים או אפילו במהלך השינה, הטבעת עלולה להחליק מהיד וללכת לאיבוד.

 

 

מה לקחת בחשבון כשמבטחים טבעות אירוסין?

מה מכסה הביטוח – מדיניות טובה צריכה לכסות את כל המקרים, מגניבה וכלה בנזק לנפילה מקרית של פינוי האשפה. שימו לב במיוחד לכל הנסיבות שכיסו.

הערכת ערך – זה המפתח להצעת מחיר טובה לביטוח עבור טבעות האירוסין. כיצד יעריך ספק הביטוח את שווי טבעת ההחזר שלך? האם הוא ישתמש בערך ההערכה הנוכחי או שישקול רק את מחיר הרכישה המקורי? בצעו הערכה בעצמכם אצל בעל מקצוע מתאים ואמין כל למנוע מחיר גבוה לביטוח הנדרש. ניתן לבצע הערכה גם בחנות שמכרה אותה.

הערכת תכשיטים מקצועית –  יכולה לסייע באימות עובדות אודות הטבעת תוך הערכת שוויו לצורכי ביטוח. אתה יכול לבקש מהתכשיטן המלצות.

הגשת מסמכים – שימו לב לכל הניירת הנדרשת עבור הפוליסה, כך שאם תצטרכו להגיש תביעה, הכל זמין. מסמכים אלה כוללים בדרך כלל קבלות, תמונות ושמאות עדכניות.

שקול מספר אפשרויות כיסוי – חשוב להשוות לא רק את העלות של ספק ביטוח אחד למשנהו, אלא גם את העלות היחסית לכיסוי היחסי, מכיוון ששניהם משתנים מאוד לא רק מספק לספק אלא אפילו מפוליסה לפוליסה.

אם אתה גר בעיר בה הסיכון לגניבה גבוה יותר, אתה יכול לצפות לשלם קצת יותר עבור הכיסוי שלך. עם זאת, חברות הביטוח עשויות להוריד פרמיות למי שמוכן להתקין מערכת אבטחה לבית.