אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

ביטוח רכב – האותיות הקטנות שכדאי לקרוא

אם קניתם בפעם הראשונה בחייכם רכב, ברור מדוע תרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי לבחור עבורו את הביטוח הכי טוב שאפשר. כולנו יודעים שבלי ביטוח חובה הרכב לא יוכל לעלות על הכביש, אך מצד שני, זה גם לא הביטוח היחיד שכדאי לעשות. למה חשוב לשים לב בביטוח רכב ואיך מוזילים את העניין? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות.

 

למה כל כך חשוב לקרוא את פוליסת ביטוח הרכב?

הנטייה של רוב האנשים שרוצים לעשות ביטוח רכב היא להסתכל על השורה התחתונה: כמה זה עולה לי, וזו טעות חמורה. מה שבאמת צריך לעשות זה לקרוא את פוליסת הביטוח שמציעים לכם, כי אתם לא תאמינו כשתגלו כמה אנשים רצו לתבוע את הביטוח שלהם ועוה"ד שטיפל בעניינם נאלץ להסביר להם שזה בלתי אפשרי. זה בלתי אפשרי כי מלכתחילה הפוליסה לא כוללת את המקרה הספציפי שבו הם היו מעורבים, כך שבסופו של דבר אותם לקוחות שילמו שנים על ביטוח רכב בלי שהוא באמת התאים להם. בנוסף לכך שחשוב מאוד לקרוא את פוליסת הביטוח, אנחנו מציעים לכם גם לבדוק שהביטוח מתאים לכם באופן אישי. כפי שאתם יודעים, מחיר ביטוח הרכב תלוי בנהג וכדאי לדעת שנהגים חדשים משלמים הרבה יותר, ממש כפי שכמעט תמיד נשים משלמות פחות.

 

שימו לב באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים

עוד נקודה שצריך להיות ערים לה כשרוצים לעשות ביטוח רכב, זה שיש חברות ביטוח טובות יותר מאחרות. לא כל חברות הביטוח מספיק מקצועיות ומתקדמות ולא כל חברות הביטוח נותנות שירות ומענה ללקוח. כולנו מכירים את הסיפורים על חברות ביטוח שעסוקות רק בהתחמקות מהלקוחות בעת צרה ולכן, אם תוכלו לקרוא מספר חוות דעת אודות החברה שאצלה תרצו לעשות ביטוח רכב, זה מומלץ בחום. כך תוכלו להיות בטוחים שאם יקרה משהו לפחות תקבלו מענה מהיר ויעיל מחברת הביטוח שלכם.

 

האם בכל זאת אפשר לתבוע את חברת הביטוח ולנצח בתביעה?

מידי שנה מוגשות הרבה מאוד תביעות ביטוח בישראל ולכן ברור שאם גם אתם רוצים לתבוע את חברת הביטוח שלכם, זה יהיה אפשרי. עם זאת, כדאי לדעת שלא תמיד זה יהיה כל כך פשוט ויש משמעות אדירה לשאלה באיזה עו"ד אתם בוחרים. לא כל עו"ד מגיע עם הניסיון הנדרש כדי לטפל בצורה הטובה ביותר בכל המקרים, מה שאומר שלא כל עורך דין יוכל לנצח עבורכם כל תביעה. לכן יש לבחור רק עו"ד עם ניסיון וגם רצוי לברר שלאיש המקצוע שלכם יש לא מעט המלצות חמות מלקוחות אחרים. עו"ד ערן עקראווי הוא בחירה טובה בין אם המקרה שלכם חריג ומורכב ובין אם בסך הכול מדובר על תביעה שגרתית, אז למה שלא תתקשרו אליו עוד היום לקבוע פגישה?

כף יד ורכב