אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

ביטוח רכב – איך לעשות השוואת מחירים נכונה

אתם עומדים לקנות רכב בפעם הראשונה בחייכם? תוהים איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה? מתלבטים באיזו אופציה לבחור וכמה באמת צריך לשלם על הביטוח? עיינו לרגע במאמר שלפניכם וקבלו מידע רלוונטי וחשוב של השוואת מחירי ביטוח לכל סוגי הרכבים.

 

מה משפיע על המחיר של הביטוח?

ראשית, כמובן שאתם חייבים לבחור את סוג הביטוח שבו אתם מעוניינים. האם אתם רוצים לעשות רק ביטוח חובה? או שגם ביטוח צד ג', ולמעשה ביטוח מקיף, יוכלו לעניין אתכם? האמת היא, שאנחנו לא יודעים מה יוליד יום והדבר האחרון שתרצו זה לגלות שבסופו של דבר גונבים לכם את הרכב החדש והנוצץ, אין לכם ביטוח ולמעשה אין לכם מאיפה לקבל החזר. מצד שני, אם אתם קונים רכב ישן מאוד לא שווה הרבה, לא בטוח שתרצו לעשות את הביטוח הכי מקיף שתוכלו, כי זה עלול לעלות הרבה. באופן כללי אנחנו רואים שיש מספר גורמים שמשפיעים על השאלה כמה עולים ביטוחי רכב, כמו למשל:

  1. גיל הנהג
  2. העבר הביטוחי של הנהג – האם הוא היה מעורב בתאונות? האם הוא הפעיל את הביטוח בעבר?
  3. סוג הרכב
  4. שנת ייצור הרכב

 

ובנוסף, גם השאלה באיזו חברת ביטוח תבחרו תשפיע, כמובן, על המחיר הסופי שתשלמו.

 

איך עושים השוואת מחירים במהירות ובקלות?

אתם רוצים לעשות השוואת מחירי ביטוח רכב כדי להבטיח שלא תשלמו יותר מידי אבל תוהים איך ניתן לעשות זאת? חשבתם לרגע שיהיה עליכם להתקשר לאינספור חברות ביטוח כדי לברר איפה מחכים לכם המחירים הכי טובים שיש? כדאי לדעת שזה לא מדויק. היום אתם יכולים להשתמש בכלים שמחכים לכם אונליין ולמעשה מבצעים עבורכם השוואת מחירים בין אינספור חברות ביטוח שונות. כדאי לעשות זאת ולא לוותר על העניין הזה, כי מה פתאום שתשלמו יותר על הביטוח? אין כל טעם לבחור בחברת הביטוח הכי יקרה שיש כי בסופו של יום, היא לא באמת תיתן לכם שירות טוב יותר מחברות אחרות.

 

באיזו חברת ביטוח כדאי לכם לבחור?

מעבר לשאלת המחירים, חשוב מאוד לקחת בחשבון עוד כמה נתונים לגבי חברת הביטוח שאתם עומדים להיות לקוחות שלה. למשל: האם זו חברת ביטוח שנותנת מענה מהיר? האם זו חברת ביטוח שתוכל לסייע לכם בכל רגע נתון? או שאולי בכלל מדובר על אחת מאותן חברות ביטוח שבסופו של דבר מתנערות מהלקוחות שלהן? אתם לא באמת רוצים להגיע למצב שבו אתם זקוקים לחברת הביטוח שלכם אך מוצאים את עצמכם במאבק משפטי אינסופי. לכן יש טעם לברר כמה שיותר פרטים אודות חברת הביטוח מראש. נסו לברר, בין היתר, האם הלקוחות האחרים ממליצים על חברת הביטוח וכך תגדילו את הסיכוי שלכם לצאת יותר מרוצים מהשירות שהחברה יכולה להציע לכם בעת הצורך.

 

כלי רכב מבוטח