אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

גג סולארי – כמה כסף זה יחסוך לכם בחודש?

גג סולארי הוא מושג שבוודאי שמעתם עליו לא מעט, אך רבים מאיתנו עדיין לא התקינו אותו בביתם.

אלה שכבר התקינו חסכו לעצמם לא מעט כסף, ואלו שעדיין לא – זה הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות כשתסיימו לקרוא את הכתבה הזו.

הגג הסולארי לא רק יחסוך לכם כסף, אלא גם יחסוך פגיעה בסביבה, שכן הוא מספק אנרגיה נקייה ומתחדשת.

בקיצור – אנחנו כאן כדי להציג בפניכם את כל היתרונות של הגג הסולארי, אז קחו לכם דף ועט ותתחילו לרשום:

 

לפני הכל – איך הגג הסולארי עובד?

מודולי   , או בשמם העממי "תאים סולאריים", הם תאים המפיקים אנרגיה חשמלית באמצעות קליטת קרינה אלקטרו – מגנטית, כלומר קרינה המגיעה מהאור או מהשמש. באמצעות ספיגת אור השמש הם ממירים את האנרגיה לשימוש של זרם חשמלי. השמש זורחת בכל מקום בעולם, ועל כן חשמל השמש קיים בכל מקום. היתרון הגדול של הגגות הסולאריים הוא שהם שאינם תלויים ברשת שירות חשמל, ויכולים להפיק חשמל בעצם בכל מצב, כל עוד יש אור כמובן.

 

WIN – WIN SITUATION

בהתקנת גג סולארי תוכלו לחסוך לא מעט כסף, להגדיל את שווי הנכס שלכם ,וגם אפילו להרוויח באמצעות השכרת הגג שלכם למערכת סולארית. הסביבה תרוויח מההתקנה לא פחות – הגג הסולארי מייצר אנרגיה ירוקה ומתחדשת הידידותית לסביבה.

 

איך ניתן לחסוך כסף באמצעות שימוש בגג סולארי?

מתקיני מערכת גג סולארית ייהנו מחיסכון בעלויות החשמל, שכן עלות של גג כזה נמוכה בהרבה מהמחירים המסחריים הרגילים. כמו כן, תוכלו להפחית באמצעות הגג הסולארי את הוצאות חשבון החשמל שלכם מכיוון שהוא אינו מספק חשמל לבניין, ועל כן ניתן לצמצם ב"קניית החשמל" מהרשת. כמו כן, חיבור חשמל רגיל פועל באמצעות פחם, גז טבעי ונפט, הידועים בתור משאבי טבע יקרים, בניגוד לאור השמש. מאותה סיבה, האנרגיה המיוצרת תהיה מתחדשת כל העת, בניגוד לאנרגיה המופקת ממשאבי הטבע המצוינים לעיל.

 

גגות סולאריים – חוסכים כסף וגם כאב ראש

מערכת הגג הסולארי אינה כוללת חלקים נעים, לכן הצורך לטיפול ולתחזוקה שלה, קטן בהרבה מזה של מערכות אחרות. בצורה כזו, תיהנו גם משקט נפשי, ללא צורך בתחזוקה שוטפת, וגם מחיסכון בכיס.

 

למיטבי לכת – השכרת הגג הסולארי תייצר לכם הכנסה פאסיבית

מי מכם שיהיו מעוניינים במקור הכנסה נוסף ללא כל השקעה ראשונית, יוכלו לבחור להשכיר את הגג הסולארי ובכך להבטיח לעצמם סכום נאה של כסף שייכנס לחשבונכם מדי חודש. בצורה כזו, יוכלו להשתמש באנרגיה המופקת מהגגות שלכם לשימושים חיצוניים, ואתם כמובן תיהנו מתשלום על כך, כשבעצם – ישבתם על הספה בבית באותו הזמן, או שתיתם כוס קפה. נחמד, לא?

 

בואו נדבר תכלס – אז כמה כסף יחסוך לכם הגג הסולארי?

מערכת הגגות הסולאריים תביא לחיסכון לא מובטל של חשבון החשמל שלכם, שכן היא מייצרת בשנה אנרגיה חשמלית השווה ל9,000 ש"ח. מעבר לחיסכון הבסיסי, תוכלו כמובן ליהנות מהכנסה נוספת באמצעות השכרת הגג כפי שהסברנו. בקיצור – מערכות הגגות הסולאריים זוהי ללא ספק השקעה משתלמת לטווח הארוך. אז אם עוד לא התקשרתם להזמין התקנה של מערכת כזו – זה בדיוק הזמן.

 

קולטים