אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

3 דברים חשובים לפני לידה

יש כל כך הרבה דברים שחשוב לדעת לפני הלידה. מי שנמצאת בהיריון בימים אלו מוצאת את עצמה מחפשת בכל מיני מדריכים ומאמרים מידע חשוב שיאפשר לה להכין את עצמה בדרך הטובה ביותר ללידה המתקרבת. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבדוק באופן מעמיק מהם הדברים החשובים באמת שצריך לדעת לפני הלידה. אנו מזמינות אתכן להישאר אתנו ולגלות יחד מהם.

 

תכירו את הנשים שסייעו לנו להגיע אל 3 הדברים החשובים באמת

למרות שעברנו לא מזמן לידה ואנחנו יודעות מה חשוב לדעת ולהכין לפני, החלטנו לפנות אל נשים נוספות שעברו גם כן את התהליך המופלא הזה. שכן, היה לנו חשוב להציג בפניכן, נשים יקרות, את כל הדברים החשובים באמת. לכן, נכנסנו לקבוצות וואצאפ ופייסבוק של נשים לאחר לידה ושאלנו את השאלות הבאות:

  • האם ילדתן בשנתיים האחרונות?
  • אם כן – מה הדבר החשוב ביותר לדעתכן שצריך לדעת או ליישם לפני הלידה?
  • האם יש דבר נוסף שחשוב לבצע ולהכיר?

להפתעתנו, קיבלנו מעל ל – 1000 תגובות לסקר הקצר הזה. מסתבר שנשים רבות שמחו לחלוק אתנו את המידע והן אפשרו לנו לגלות שיש 3 דברים שחזרו על עצמם מספר רב של פעמים. אלו הדברים שנבחרו לככב במדריך זה.

 

הדבר ה – 1 שחשוב לדעת לפני לידה

הדבר הראשון שהכי חשוב שתדעו הוא שעליכן לקחת חלק בקורס הכנה ללידה. שכן, קורס זה ייתן לכם את כל הכלים החשובים, כמו למשל אלה:

  • כלים לשיכוך הכאב במהלך הלידה
  • טכניקות יישומיות שיאפשרו להרפות את הגוף ולשחרר פחדים
  • תנועות ותנוחות שמקלות על הצירים
  • כלים לכניסה רכה לחיים החדשים עם טיפול בתינוק או התינוקת

נשים רבות שסייעו בכתיבת המדריך ביקשו שנציין את הכתובת הבאה, בה יש את המידע המלא בנושא: bh4u.co.il.

 

הדבר ה – 2 שחשוב לדעת לפני לידה

הדבר השני שחשוב לדעת לפני הלידה זה איפה אתן רוצות ללדת. חשוב מאוד שתבררו פרטים על כמה בתי חולים ותחזיקו ב – 2 אפשרויות לפחות. מרבית הנשים ציינו כי זה חיוני לבחור בכמה בתי חולים, כדי שבמידה ובמקום אחד יהיו חדרי לידה מלאים, ניתן יהיה לגשת אל בית חולים אחר.

 

הדבר ה – 3 שחשוב לדעת לפני לידה

הדבר השלישי שחשוב לדעת לפני לידה נוגע להכנות שלאחר הלידה. אם אתן מתכננות להניק, כדאי שתשיגו מראש את כל האביזרים הדרושים, כולל מכונת שאיבה. בנוסף, יש להכין טיטולים בכמות מספקת ובגדים לימים הראשונים. כך לא תצטרכו להתרוצץ בין חנויות ולבצע קניות ברגע האחרון, בזמן שיש לכן תינוקת או תינוק קטנים בבית שצריכים את תשומת הלב שלכן.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהם 3 הדברים החשובים שצריך לדעת וליישם לפני לידה. נאחל לכן שתהיה לידה קלה ובידיים מלאות!

אישה בחודש מתקדם