אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

האם השקעה בבדיקת הר הכסף תהיה משתלמת

אם היינו אומרים לכם שיש סיכוי גדול שמגיע לכם לקבל כסף ששייך לכם בחזרה, הייתם מאמינים?

אם היינו אומרים לכם שלא מדובר על עשרות שקלים אלא על מאות, אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים, הייתם מאמינים? מעבר לזה, אם היינו אומרים לכם שלא מדובר על משהו שדורש מכם הרבה עבודה – כבר הייתם משתכנעים?

אז זה הזמן להכיר לכם את הר הכסף, המיזם שיוכל להשיב אליכם כספים אבודים ששייכים, ניחשתם נכון, לכם. אז האם השקעה בבדיקת הר הכסף תהיה משתלמת עבורכם? כל הפרטים החשובים נמצאים כאן למטה.

 

בדיקה? הר הכסף? רגע, בואו נעשה קצת סדר בבלאגן

אז הכירו את הר הכסף. הר הכסף הוא מיזם שנולד מתוך ההבנה שפעולות רבות שאנחנו עושים בחיים עלולות לגרום לנו לאבד כספים. כאמור, לא מדובר כאן על סכומי כסף מינוריים שיוכלו לסייע לכם ברכישת פחית השתיה הבאה, אלא על סכומי כסף גדולים שיכולים להצטבר לסכומים גדולים מאוד.

 

מאיפה בכלל נצברים הכספים האבודים הללו?

במהלך החיים אנחנו מבצעים פעולות שונות, שבחוסר תשומת לב הן עלולות לעלות לנו ביוקר.

פעולות כמו החלפה בין סוכני ביטוח וחברות ביטוח, דמי ניהול עבור קרנות פנסיה וקופות גמל שאנחנו לא בודקים באופן תדיר, מעבר למגורים בחוץ לארץ לתקופה מסויימת, תיעודים לקויים של מעבידים שעבדתם אצלם בעבר או שאתם עובדים אצלם בהווה, שינויים שמתרחשים בבעלות של חברה מסוימת או בסגירת החברה כליל ועוד הן פעולות שעלולות לגרום לכם להותיר כספים מאחור.

 

על כמה כסף מדובר?

ככלל, מדברים היום על סכומים של מיליארדי שקלים שמפוזרים אצל הגורמים השונים ושייכים לאזרחים רבים במדינת ישראל.

חשבו על זה – מספיק שאתם משאירים 100 שקלים צנועים בחודש אצל כל אחד מהגורמים הללו, וכבר אנחנו מגיעים לכ-1,000 ₪ בכל חודש. הכפילו במספר החודשים ובמספר השנים שחלפו מאז ביצוע הפעולות שציינו כאן למעלה והנה לכם סכומי כסף אדירים ששייכים, בעצם, לכם.

 

רגע, אם כך – למה הם לא מחזירים לי את הכסף באופן אוטומטי?

כמו שאתם בוודאי יכולים לנחש, אף גורם לא ימהר לצלצל אליכם ולהודיע לכם שהוא מחזיק בסכומי כסף ששייכים לכם.

מבחינת הגורמים, התנהלות הראש הקטן ושיטת המצליח היא התנהלות מקובלת לגמרי, שכן אם אתם לא דורשים את הכספים שלכם בחזרה, אז למה שהם ימהרו לעדכן אתכם על הימצאותם? לכן, החשיבות של בדיקת הר הכסף הופכת לחשובה פי כמה וכמה.

 

האם השקעה בבדיקת הר הכסף תהיה משתלמת?

הגענו לשאלת השאלות, והתשובה עליה היא כמובן כן. בדיקת הר הכסף יכולה להשיב לכם את הכספים ששייכים לכם, ולאפשר לכם להנות מטיול משפחתי נחמד בארץ או בחוץ לארץ, ארוחות במסעדה או כל פעולה שתבחרו לבצע עם הכסף שהוחזר אליכם. תהנו!

 

דולרים מתעופפים באוויר