אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

מה השקעה נכונה יותר – הזמנת מנעולן לדלת אחת או מספר דלתות?

הזמנת מנעולן יכולה להתרחש במספר נסיבות – המפתח לאוטו נאבד ואתם צריכים להחליף את המנעול, או שעברתם דירה ומטעמי בטיחות אתם מעדיפים להחליף צילינדר, ואולי בכלל אתם צריכים לשכפל מפתחות לילדים.

כך או כך מנעולנים הם בעלי מקצוע שאנחנו לא ממש יכולים  להסתדר בלעדיהם.

 

איך נבחר מנעולן?

בחירת מנעולן נשמעת אמנם עסק פשוט, אך בפועל יש מספר דברים שכדאי לשים לב אליהם. תחילה, חשוב לדעת שמנעולנים צריכים לעבור הסמכה. מנעולן שלא עבר הסמכה באחת מן המכללות המציעות לימודי מנעולנות, ככל הנראה יגרום לכם יותר נזק מאשר תועלת. כדי לוודא שהמנעולן שלכם אכן מקצועי, תוכלו לבקש לראות תעודת הסמכה.

דבר נוסף, אך חשוב לא פחות הוא תעודת יושר מהמשטרה. המנעולן הוא האדם שאתם מפקידים בידיו את הכניסה לבית שלכם, למקום המבטחים שלכם, לכן רצוי שיהיה אדם אמין. כיצד ניתן לוודא זאת? באמצעות תעודת היעדר עבר פלילי, תעודה שהמשטרה מנפיקה ובכך למעשה מצהירה כי האדם שלפניכם נקי מעבירות קודמות.

 

אילו עבודות מבצע המנעולן?

שירותי מנעולנות כוללים בתוכם מגוון שירותים., כשאלה העיקריים שבהם:

החלפת צילינדרים – במידה ועברתם דירה, יתכן ותרצו להחליף צילינדר בדלת הראשית כאמצעי בטיחות. כמו כן, במידה ואתם שוכרים דירה יתכן ולא תקבלו חלק מהמפתחות של החדרים (שאבדו להם במרוצת השנים), במקרה כזה יתכן וגם כן תרצו להחליף צילינדרים.

התקנת דלתות – קניתם בית חדש? החלטתם לשדרג את הבית הישן בדלתות חדשות? ואולי בכלל העסק שלכם הוא זה שזקוק לדלת כניסה חדשה ומפוארת? בכל אחד מהמקרים הללו חשוב שיהיה מי שיתקין לכם אותן בצורה מקצועית, מהירה וללא תקלות.

פריצת מנעולים – אם נתקעתם מחוץ לדירה והמפתח בפנים, או שאיבדתם את המפתח לאוטו, תוכלו להיעזר במנעולן. הוא יוכל לפרוץ את הדלת, ולאחר מכן להחליף את הצילינדר ולהביא לכם את המפתח החדש. במקרה כזה אנו ממליצים להחזיק מספר של מנעולן שעובד 24 שעות, 7 ימים בשבוע, כמו ריקו מנעולן תל אביב, כך שגם אם תתקעו באמצע הלילה בלי מפתח לאוטו –  יהיה מי שיחלץ אתכם.

 

איך בכל זאת נצליח לחסוך?

אז אחרי שהבנו מה הם שירותי המנעולנות השונים שאנו יכולים לקבל, וכמה חשוב שנבחר במנעולן מוסמך – חשוב גם שנדע שאפשר לחסוך. אנחנו לא ממש ממליצים ללכת על שיטת עשה זאת בעצמך כדי לחסוך, בדיוק מאותה סיבה שלא נעסיק מנעולן לא מוסמך. אך במידה ויש לכם מספר עבודות הקשורות לתחום, או מספר דלתות שיש להתקין, נסו לבדוק מול בעל המקצוע האם יוכל לעשות לכם הנחה. במקרים רבים התשובה תהיה כן, שכן חלק מן התשלום נועד לביקור של בעל המקצוע, כך תוכלו לחסוך כמה מאות שקלים.