אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

הקטל בכבישים 5 – דברים שחשוב לעשות אחרי תאונת דרכים

מידי יום עשרות אזרחים נפגעים בתאונת דרכים. תאונת דרכים יכולה להתרחש בכל מקום ואף אחד מאיתנו לא חסין מפניה. היא יכולה להיגרם בשל חוסר זהירות של הנהג הפוגע, אך היא יכולה להתרחש גם בשל חוסר הזהירות שלנו. וכולנו כבר מכירים את האמרה "בכביש אל תהיה צודק, תהיה חכם" תאונות דרכים נפוצות לצערנו. מסיבה זו ריכזנו עבורכם את הדברים שחשוב לעשות אחרי תאונת דרכים. מוזמנים להמשיך איתנו.

 

אילו פיצויים ניתן לקבל על תאונת דרכים?

פגיעה בתאונת דרכים עשויה לזכות אתכם בקבלת פיצוי על הנזיקין שנגרמו לכם. הנסיבות הנלוות לתאונה משפיעות גם על הגופים הרלוונטיים אותם ניתן לתבוע. יהיו פעמים בהם יהיה ניתן לתבוע את חברת הרכב הפוגע, המוסד לביטוח לאומי, קרן הפנסיה של הנפגע, משרד הביטחון ועוד. כדי לקבל את מלוא הזכויות המגיעות לכם, היעזרו בעורך דין מומחה לתביעות נזיקין.

צוות עורך דין בכר המטפל בהצלחה בתביעות נזיקין וביטוח, נעתר לבקשותינו וריכז את המידע שחשוב לדעת לאחר תאונת דרכים. והנה הוא לפניכם.

 

מה עושים לאחר תאונת דרכים?

נפגעתם בתאונת דרכים? אל תאבדו את הצפון. יש דברים שכדאי שתעשו כדי שתוכלו לקבל את הפיצויים המגיעים לכם על התאונה.

 

מתפנים לקבלת טיפול רפואי

שומרים על הבריאות ולכן לפני הכל, הדבר הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא לפנות לקבלת טיפול רפואי לטיפול בנזקי הגוף שנגרמו לכם. חשוב לדעת כי גם מבחינת החברה המבטחת קבלת טיפול רפואי מייד לאחר התאונה מהווה תיעוד לפגיעה שנגרמה למגיש התביעה.

חשוב לדעת כי קיימת משמעות רבה לכל מסמך רפואי המתקבל במסגרת הטיפול המטפלים בפגיעה שהתרחשה. מסיבה זו חשוב לשמור על כל מסמך רפואי. גם אם הוא לא נראה לכם משמעותי במיוחד. שמרו את המסמכים, סיכומים, קבלות על תשלומים וכל מסמך שהופך בעקבות הפגיעה.

 

מצלמים את הרכבים

אם רק הרכב נפגע ולכם שלום, חשוב לצלם את מיקומי הרכבים המעורבים, לפני הזזתם. למיקום הרכב ישנה חשיבות רבה בחקירת המקרה ובקביעת הגוף המחויב בתשלום הנזק.

 

מתעדים את פרטי כל המעורבים

חשוב שיהיו באמתחתכם כל הנתונים הנדרשים על הרכבים והנהגים שהיו מעורבים בתאונה. אספו את הפרטים הבסיסיים: מספרי רכב, מספרי פוליסות ביטוח ופרטי הנהגים או הולכי הרגל המעורבים בתאונה.

 

מצלמים את הנזקים שנגרמו

תנו לתמונות לדבר בעד עצמן ולהוכיח את חומרת הפגיעה שהתרחשה. צלמו את הנזקים שנגרמו לכם, בין בגוף ובין ברכוש. כדאי לצלם את הפגיעה מכמה זוויות המבליטות את נראות הפגיעה לצורך קבלת הפיצויים הנדרשים.

 

פונים לעורך דין מומחה בתחום

כאשר מגישים תביעת נזיקין, חשוב שהיא תיעשה כנדרש. תביעה כזו מומלץ להגיש בליווי של עורך דין מומחה בתחום להעלאת סיכויי הצלחה וגובה הפיצויים שיתקבל.

תאונת דרכים