אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

הר הביטוח

התיק הביטוחי שלכם, מתי בדקתם אותו לאחרונה? הרגישו בנוח, רוב אזרחי ישראל אינם מצויים בנבכי סוגי הכיסויים הביטוחיים אותם הם משלמים מדי חודש. מי שכואב את הנתון הזה הוא חשבון הבנק שלנו שסובל מכפל ביטוחי וכיסויים מיותרים שונים. כאן מתייצב לטובתנו הר הביטוח – אתר חינמי המציג כשירות לציבור את נתוני תיק הביטוח של כל מבוטח. קראו על הר הביטוח, יתרונותיו והדרך הקלה להיחשף לכל המידע הרלוונטי.

 

הר הביטוח – מה זה, בעצם?

הר הביטוח הינו אתר אינטרנטי האוסף מידע מכלל חברות הביטוח כשירות ללא תשלום לציבור. הר הביטוח מאפשר את בירור נתוני התיק הביטוחי של כל מבוטח לאחר תהליך זיהוי קצר.

 

מה מציע הר הביטוח לכלל המבוטחים?

 

  • הצגת נתוני התיק הביטוחי

באמצעות האתר תוכלו לברר אילו ביטוחים וכתבי שירות רשומים על שמכם והיו בתוקף בחודש האחרון. תוכלו לדעת מהו התשלום החודשי אותו נדרשתם לשלם עבורם וכן לבצע סקר שוק אילו חברות ביטוח מציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר עבורכם. מדדי השירות בקרב חברות הביטוח השונות אף הם נתון חשוב אותו ניתן לבדוק בקלות.

 

  • דוח עבר ביטוחי

תתפלאו, אבל סל המחזור טומן עבורכם היסטוריית פעולות שעשויה לעניין אתכם מאוד. הר הביטוח מאפשר לכם להנפיק דוח מרוכז ובו פירוט העבר הביטוחי שלכם, ללא שתצטרכו לברר באיזו חברה הביטוח נרכש עד 3 שנים לפני הנפקתו. שירות זה חוסך לכם כניסה לאזור אישי בכל אחד מאתרי חברות הביטוח בהם בוטחתם או מייתר פניה לסוכן הביטוח שלכם לצורך קבלת הדוח. קיצור תהליכים – כבר הזכרנו?!

 

  • כפל ביטוחי

באתר הר הביטוח תוכלו לאתר כפל ביטוח כגון: רכישת שני ביטוחים עבור אותו רכב או פוליסת בריאות כפולה המכסה סעיפים דומים ואינה מציעה כפל תשלום בקרות אירוע ביטוחי. באמצעות האתר תוכלו לזהות האם אתם משלמים עבור ביטוחים דומים תשלום כפול ללא סיבה. בכל מקרה של התראה באתר בדקו האם הכיסוי אכן מיותר מה שתלוי בצרכי כל מבוטח ובסוגי הפוליסות.

 

  • אתם מועברים ישירות לחברת הביטוח (אם רק תרצו כמובן…)

חברת הר הביטוח חוסכת לכם את הצורך בשמירת הדוחות ובהעברתם לחברת הביטוח באמצעים שונים. באמצעות האתר תוכלו לשמור את המסמך ולפי בחירתכם, להדפיסו או להעבירו באופן ישיר לחברת הביטוח ולכל כתובת דואר אלקטרוני נוספת.

 

הר הביטוח – מבוטחים חכם

הכניסה לאתר הר הביטוח מתאפשרת לאחר תהליך הזדהות קצר כשבסיומו תועברו לאזור האישי המאובטח שלכם. רבים ממשתמשי האתר מעידים כי כניסה חד פעמית לאזור האישי שלהם חסכה מהם תשלום על פרמיות גבוהות עבור פוליסות כפולות וכן הציגה בפניהם נתוני שוק מעודכנים שהקטינו את החשבון הביטוחי החודשי שלהם בעשרות אחוזים. קל, פשוט ובטוח – הר הביטוח.

הר הביטוח