אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

קוסמטיקאית? חשוב שתכירי – ביטוח אחריות מקצועית

בשנים האחרונות אנו שומעים על עלייה ניכרת במספר התביעות לרשלנות מקצועית שמוגשות כנגד בעלי מקצועות מתחומים שונים. מי שעוסקות בתחום הקוסמטיקה נמצאות בסיכון גבוהה לתביעות אלה. עובדה זו הובילה אותנו לכתוב את המדריך הנוכחי שירכז את האינפורמציה העדכנית שנוגעת לביטוח אחריות מקצועית בתחום זה. הישארו כאן ותהיו בטוחות שתגלו את הפרטים שיקנו לכן שקט נפשי.

 

ביטוח אחריות מקצועית: ההגדרה

ראוי שנציג את ההגדרה של הביטוח האחריות המקצועית באופן כללי, רגע לפני שנעמיק בהסבר אודות הביטוח שמתאים לקוסמטיקאיות. נציין שמדובר בפוליסה שמתאימה לבעלי מקצועות חופשיים שחשופים לתביעות נזיקין שעשויות להתרחש לצד שלישי כתוצאה מרשלנות. חשוב להדגיש שאין חוק שמחייב רכישה של ביטוח זה, אך הוא נתפס בעיני רבים כביטוח "חובה" שצריך לעמוד מאחורי כל בעל עסק.

ביטוח אחריות מקצועית ההגדרה

מה כוללת הפוליסה בביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות?

כאמור, יש מגוון רחב של פוליסות שמתאימות לבעלי עסקים שונים. כך שכל בעל עסק צריך לבחור את הפוליסה המתאימה לתחום שלו. בחרנו להדגיש את עניין זה, כדי להיות בטוחים בכך שקוסמטיקאיות שקוראות את המדריך הנוכחי יבחרו רק ביטוח שנוגע לתחום הביוטי והקוסמטיקה ולא חלילה ביטוח שמתאים לתחום עיסוק אחר. כעת ניתן להרחיב אודות פירוט הפוליסה שמיועדת למי שעוסקות בתחום הקוסמטיקה. נסביר שמדובר בכיסוי של נזקים רחבים שנוגעים בין היתר לטיפולים הבאים:

  • ביצוע טיפול לאיפור קבוע
  • הורדת שיער בשעווה
  • אפילציה ועוד

 

חשיבות רכישת הביטוח מחברה מוכרת ומומלצת

עליכן לערוך בירור מעמיק טרם הבחירה בחברת ביטוח. שכן, יש היצע רחב של פוליסות ואתן  צריכות להיות בטוחות בכך שתבחרו בפוליסה המקיפה ביותר. נמליץ לבדוק שהביטוח שהוצע לכן כולל את הכיסויים הבאים:

  1. ביטוח צד ג': הכוונה לביטוח שמכסה נזקים שנגרמו לאנשים שהיו בקרבת הקליניקה בעקבות בלאי במבנה.
  2. ביטוח חבות מוצר: מי שמשווקות מוצרי קוסמטיקה ללקוחותיהן, צריכות את הביטוח הנוכחי. שכן, זה מגן על הקוסמטיקאיות מפני נזקים שעשויים לקרות בעת השימוש במוצרים אלה.
  3. ביטוח לקליניקה ולתכולתה: מדובר בביטוח שמאפשר לכן להיות בטוחות בכך שיהיה כיסוי לתכולה שנמצאת בקליניקה במידה וייגרם נזק למבנה או לתכולתה.

חשיבות רכישת הביטוח מחברה מוכרת ומומלצת 

כך תגיעו לחברת ביטוח מומלצת בתחום האחריות המקצועית

לאחר שתבדקו את הפרטים אודות הפוליסה המתאימה, תצטרכו לבחון את טיבה של חברת הביטוח הנבחרת ולוודא שהיא נחשבת למומלצת בתחום. נציע לקרוא חוות דעת שנכתבו בפלטפורמות מהימנות ברחבי הרשת (רשתות חברתיות, פורומים של עובדים עצמאיים) כדי לקבל את המידע הדרוש בהקשר זה.

 

השורה התחתונה – זה הזמן לבטח את עצמכן!

עד כאן המדריך שהציג בפניכן את כל הפרטים החיוניים אודות ביטוח אחריות מקצועית שמתאים למי שעוסקות בתחום הקוסמטיקה. בשלב זה אתן בקיאות בנושא ויודעות מה עליכן לעשות, כדי שתוכלו להחזיק בביטוח שישמור עליכן. נאחל שתבצעו את הבחירות הנכונות ושלא תדעו תביעות משפטיות.

קוסמטיקאית חשוב שתכירי - ביטוח אחריות מקצועית