אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

איך מדבקות בגליל יעזרו לייעל את תהליך רכישת ביטוח

כולנו רוכשים ביטוחים שונים בין אם לרכב, לדירה, לבריאות וכיוצא בזה.

המדבקות יכולות לסייע לנו קצת לעשות סדר בבלגן.

איך המדבקות מסייעות להתייעלות רכישת ביטוח – במאמר הבא.

 

היתרונות של המדבקות בגליל

מדבקות בגליל הן טכנולוגיה חדשנית המשפרת את הארגון והסדר בחיינו. למדבקות הללו יש השפעה על איכות ההדפסה בכל הליך בירוקרטי המלווה בניירת בין אם אלו מסמכים ביטוחיים ובין אם מסמכים רפואיים. בעבר, לפני טכנולוגיית ההדפסה על מדבקות רציפות כל ההליכים הבירוקרטיים היו מלווים בכתב יד שלא תמיד היה קריא ולא ברור היה על מה אנו חותמים ומה השירות אותו אנו מקבלים. היום הכל השתנה ומתועד בצורה מסודרת ומאורגנת. כך יודעים להבדיל בין הביטוחים השונים, לבדוק בקלות את התאריך שלהם ולבדוק שהפרטים תואמים את הציפיות שלנו. המדבקות בגליל הן מדבקות ברמה גבוהה ואיכותית המייעלות את הצרכים השונים שלנו.

 

מדבקות המחזיקות לאורך שנים

כאשר מדובר במדבקות גליל ניתן להתאים אותן לכל סוג של מדפסת. הן יכולות להיות חלקות, עם לוגו מודפס, ברקוד, צבע רקע לבחירה, בכל גודל וצורה. כמו כן, ריבונים למדפסות מתאימים למדבקות גליל ברקוד וניתן להשיג אותם בסוגים ובמותגים שונים. באמצעות הריבונים ניתן לצמצמם ניירת ביטוחית וליצור ברקוד המאגד את כל המסמכים הממוחשבים ללא צורך באיסוף ניירת מיותר. הברקוד מאפשר סריקה באמצעות אפליקציה בה נשמרים כל המסמכים החשובים לנו. חברות ועסקים שונים משתמשים בריבונים כאלו שהם גם ידידותיים לסביבה וגם משדרים איכות וחיסכון. כמו כן, בלא מעט עסקים מדפיסים את לוגו החברה על מדבקות גליל וכך חוסכים את השימוש בדיו וחותמת.

 

מדבקות גליל נוספות

ישנם סוגי מדבקות שונים מחומרים איכותיים ויעילים. בין הסוגים הללו ניתן למנות את מדבקות הפוליפרופילן העשויות פלסטיק ועמידות בפני שחיקה, קריעה ורטיבות. לרוב עושים בהם שימוש בתעשיות כמו: חשמל, רכב, קוסמטיקה, חלונות וכד'. סוג נוסף הן מדבקות וואלום המותאמות למדפסות ברקוד העמידות לשחיקה ומשמשות משרדים רבים כמו חברות ביטוח וכד'. גם מדבקות כרומו נחשבות לאיכותיות מכיוון שהן מצופות בטאלק בלחץ ולכן הכיתוב ברור וחד. הן מגיעות כמט או כמבריקות. מדבקות וויד הן מדבקות שלא ניתן לזייף וגם הן פופולריות בתחום הביטוחים. כאשר עושים שימוש במדבקת אחריות לסוללת המכשיר הנייד, למצבר וכד' משתמשים במדבקות ווניל מתפורר שקשה מאוד להסיר אותן. גם מדבקות זוהרות יעילות לענפים שונים הזקוקים להם על מנת לזהות פריטים שונים בשטח. לסיכום, על מנת שתהליך רכישת הביטוח יהיה יעיל רצוי לעשות שימוש במדבקות גליל עם ריבונים של ברקוד שיקלו עלינו באופן אופטימלי. אין ספק שחיינו עומדים להשתנות בתחומים נוספים בשל כל האפשרויות והבחירות שניתן לעשות עם סוגי המדבקות השונים. במיוחד שכיום לא רק עסקים יכולים להחזיק מדפסות איכותיות!

 

גלילים