אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

האם מי שמוכר קורסים דיגיטליים צריך ביטוח אחריות מקצועית?

אפשר לחלק את האוכלוסייה לשני חלקים, שונאי סיכון ואוהבי סיכון. שונאי סיכון אלו הם אנשים אשר לא יקחו סיכונים לעולם כמו למשל השקעה בבורסה ואילו אוהבי סיכון הם אנשים אשר לוקחים סיכונים כל הזמן. היכן הדבר בא באופן הבוטה ביותר לביטוי? אם כן בתחום של ביטוחים. אנשים אשר שונאים סיכון יקחו ביטוח ואנשים אשר אוהבי סיכון לא יקחו ביטוח. אנו ממליצים לכם גם אם אתם אוהבי סיכון לקחת ביטוח מכיוון שאף פעם אי אפשר לדעת היכן המכה תיפול עליכם. לכן לדעתנו גם מי שמוכר קורסים דיגיטליים מבית JT-Digital או מכל חברה אחרת צריך לקחת ביטוח אחריות מקצועית. ברגע שיהיה ביטוח כזה אתם תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים ולדעת שהתביעה לא תפגע בכם אם חס וחלילה היא תגיע.

 

האם יש הבדל בין קורס דיגיטלי לקורס פרונטלי?

לאחר שענינו על שאלת הביטוח עולה השאלה מה ההבדל בין קורסים דיגיטליים מבית JT-Digital או מכל חברה אחרת ובין קורסים פרונטליים. אם כן אתם צריכים להבין כי קורסים פרונטליים נערכים על פי זמנים קבועים ואילו קורס דיגיטלי אפשר לקחת בכל שעה ביום. זה מעניק חופש ניכרו מהווה יתרון גדול למי שעמוס ואין לו אפשרות להתחייב כעת לקורס פרונטלי קבוע. לא רק זאת אלא שבקורס דיגיטלי אין הפרעות מצד הכיתה וכל אחד נמצא עם המחשב שלו מול הקורס ויכול לשאול כל שאלה שהוא רוצה את המרצה. לכן רבים מעדיפים קורסים דיגיטליים ואין ספק כי המגמה הזאת רק תלך ותתגבר ככל שיעברו השנים.

מהו הדבר החשוב ביותר בקורסים?

בין אם אתם לוקחים קורסים דיגיטליים מבית JT-Digital או קורסים פרונטליים אתם חייבים להבטיח כי הקורס יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. לכן עולה השאלה איך נבטיח זאת? התשובה היא שאנו חייבים לקחת קורס עם מרצה ברמה הגבוהה ביותר שיש. עליכם להבין שככל שהמרצה יהיה יותר טוב כך הקורס יענה על הצרכים שלכם בצורה יותר מושלמת וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. לכן כאשר אתם בוחרים את הקורס בררו קודם כל מיהו המרצה ורק אז תחליטו האם לקחת את הקורס הוא שמא עדיף ללכת אל קורס אחר עם מרצה ברמה גבוהה יותר וכך ללמוד בצורה יותר טובה שיווק דיגיטלי.

 

איך אדע כי המרצה הוא ברמה גבוהה

בין אם אתם לוקחים קורסים דיגיטליים מבית JT-Digital או מחברה אחרת אתם חייבים לבדוק את המרצה לפני תחילת הקורס. בררו היכן המרצה למד, ודואו במה הוא עוסק כיום ורק אז תחליטו האם המרצה עונה על הצרכים שלכם והאם הוא מספק או שמא עדיף לבחור במרצה אחר. כמו כן בקשו לדבר עם המרצה לפני הרישום לקורס וכך תוכלו לשאול אותו כל שאלה שמעניינת אתכם ותוכלו להחליט האם המרצה הוא ברמה גבוהה או לא.

קורסים דיגיטליים