אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

קורס חיתום ביטוח אלמנטרי

חיתום ביטוח אלמנטרי הוא מקצוע שביקושו בשוק הולך וגדל מדי שנה. אורח החיים המתקדם שסיגלנו לעצמנו כמין אנושי מציב בפנינו סכנות רבות יותר, אך גם מגדיל את אורך החיים הממוצע ומשפר את איכותם. מסיבה זו, עלינו לשפר את הגנתנו מפני האירועים שעלולים לסכן אותנו וכן להגן למשך זמן יותר על ההון והנכסים שצברנו במהלך החיים. על רקע נתונים אלו צעירים רבים בוחרים לימודי פיננסים ושוק ההון כאפיק תעסוקה מבוקש בכלל ובלימודי קורס חיתום ביטוח אלמנטרי בפרט.

בית ספר

 

תפקיד חתם הביטוח הוא להעריך על פי נתוניו של הלקוח והסביבה בה הוא חי, את הסיכויים להתרחשות אירוע שצריך כיסוי ביטוחי. בהתאם לחישוב זה, הוא קובע את היתכנות פוליסות הביטוח ומה יהיו התנאים המופיעים בהן. אלו הם בעלי תפקיד עיקריים ומרכזיים בכל חברות הביטוח הגדולות ומחייבים רקע של קורס חיתום ביטוח אלמנטרי מקצועי ואיכותי כדי לאפשר להם לקבל את ההחלטות על רקע הבנה מקצועית ושיקול דעת נכון. זו גם הסיבה שמקצוע זה נחשב מאוד מתגמל מבחינת שכר. ישנם הרבה סוגים של ביטוחים ומכאן המון התמחויות לסוכני ביטוח שניתן ללמוד ולהתמקצע בהם. בנוסף, על חתם ביטוח להיות בעלי יחסי אנוש מצוינים הן בשל העבודה מול לקוחות והן בשל הייעוץ שהוא מקב מגורמים חיצוניים כמו רואי חשבון, סוקרי סיכונים, מנהלי בטיחות, שמאים ועוד.

כיתת לימוד

 

מה לומדים בקורס?

כדי לבצע את התפקיד שסקרנו, יש לרכוש ידע ומיומנויות דוגמת יסודות הביטוח, דיני ביטוח, פעילות חברות ביטוח, סוגי ביטוחים, חיתום, טיפול בתביעות, הפיקוח על הביטוח ועוד. מוסדות שונים המציעים קורס חיתום ביטוח אלמנטרי כוללים בתוכנית הלימודים שלהם גם סדנאות מעשיות בחיתום וימי עבודה לדוגמא במשרדים בחברות הגדולות. אמנם לא כל מוסד מציע את הקורס המקיף והנכון ביותר שיסייע לבוגריו להשתלב בעולם העבודה בקלות ובביטחון.

מכללת אורין שפלטר, הפרושה עם סניף מרכזי בעיר תל אביב וסניף צפוני בעיר חיפה, היא המכללה הטובה בישראל לרכישת השכלה פיננסית. מרצי המכללה הינם שועלי קרבות ותיקים המגיעים למשרת המורים בשליחות להכשיר את הדור הבא של המקצועות הכלכליים בישראל מתוך הבנה של המשמעות המכרעת שיש להשכלה פיננסית על איכות החיים. בהתאם לניסיונם העשיר של המורים נבנו תוכניות הלימודים המדויקות ביותר להכשרה שדורש עולם התעסוקה, דבר שמעלה את ערכם של הבוגרים והביקוש אליהם באופן קבוע. נוסף על כך המכללה מנהלת פורטל משרות ייעודי לבוגריה ומסייעת בהשמה עם סיום לימודי סוכן ביטוח. תוכן הלימודים מתעדכן בהתאם לשינויים בשטח ומשב התנסויות מעשיות  לצד מידה תיאורטית. יתרון נוסף הוא הקלטת השיעורים והעלאה של ההקלטות לאתר המכללה, כך שכל אחד יכול ללמוד, לחזור ולתרגל מכל מקום ובכל זמן.

אם תבקשו למצוא קורס ביטוח חיתום אלמנטרי מצוין שיהיה המקפצה שלכם למקצוע מבוקש ומתגמל, בדקו לימודים במכללת אורין שפלטר.