אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

הכירו את התהליך של הוצאת רישיון לקנאביס רפואי

כאבים כרוניים, פוסט טראומה ומחלות קשות הם חלק מרשימה ארוכה של תרחישים שמובילים אנשים לחפש אחר פרטים אודות שימוש בקנאביס רפואי. מדריך זה ירכז את כל המידע בנושא, כדי שתוכלו לדעת מהם השלבים שצריכים להתבצע, כדי לקבל רישיון לצריכת קנאביס רפואי כחוק. קראו את השורות הבאות בעיון ותוכלו לגלות את האינפורמציה הדרושה לכם.

 

השלב ה – 1: תכירו את החוק

חשוב לציין כבר עכשיו שלא כל אחד זכאי לקבל את הרישיון המדובר. נסביר שהגישה שלפיה פועלת היחידה לקנאביס רפואי קשורה למצבים מורכבים, שבמהלכם התגלה שהטיפול התרופתי הקונבנציונאלי לא הביא לשינוי במצבו של המטופל. מומחים ממליצים שלא להסתמך על קביעה זו ולנסות בכל זאת להוציא את הרישיון, במיוחד אם אתם חולים באחת מהמחלות הבאות:

  • קוליטיס
  • איידס
  • טרשת נפוצה
  • פוסט טראומה

השלב ה – 1_ תכירו את החוק

 

השלב ה – 2: תערכו חיפוש אחר רופא קנאביס

בשלב זה אתם צריכים לברר פרטים אודות רופא מומחה בתחום שיוכל להעניק לכם קנאביס רפואי כללית בהתאם לבירור שייערך על ידו. תוכלו לקרוא פרטים ברחבי הרשת אודות רופאים שעוסקים בתחום. ההמלצה שלנו היא לבדוק שאתם פונים לרופא קשוב ואמפתי, שיקשיב לתלונותיכם ויבדוק אם הקנאביס הרפואי יוכל להביא להטבה במצבכם.

 

השלב ה – 3: קביעת תור

קראתם מידע אודות רופאים המאשרים קנאביס רפואי ומצאתם את הרופא המתאים ביותר? מצוין! זה הזמן לתאם אליו תור ולהמתין בסבלנות. שכן, התורים לרפואת קנאביס עשויים להיות ארוכים במיוחד. ההמתנה לתור היא הזמן הטוב ביותר לרכז את כל המסמכים שלכם ולארגן תיק רפואי שיציג את כל הבעיות הרפואיות שמהן אתם סובלים, כולל היסטוריית טיפולים והסיבה שגרמה לכם לפנות לקבלת הרישיון.

 

השלב ה – 4 והאחרון: קבלת הרישיון ובחירת הזכאות

אנו יוצאים מנקודת הנחה שהגעתם לתור שנקבע לכם, הצגתם את ההיסטוריה הרפואית וקיבלתם אישור להחזיק בקנאביס רפואי. זו ההזדמנות לספר לכם שיש סוגי רישיון שונים שנוגעים להיקף הצריכה החודשי שלכם. בעבר היה נהוג לחלק את סוג הרישיון לפי גרמים, עבור מי שירכשו תפרחות או במ"ל עבור אחרים שיבחרו בשמן.

כיום נהוג לשים דגש על אחוזי החומר הפעיל שקיימים בצמח. אתם תצטרכו להבין עם הזמן מהו האחוז המתאים לכם ביותר. כאשר בהתחלה תקבל מינון נמוך יחסית ועם הזמן, תוכלו לעלות אותו במידת הצורך. חשוב לציין שאתם לא תישארו לבד בהחלטות משמעותיות אלה. שכן, הליך זה יתרחש תחת פיקוחו של רופא הקנאביס שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

לסיום

הליך הוצאת הרישיון לקנאביס רפואי יכול להתקיים תוך יישום 4 השלבים שהוצגו לעיל. מי מכם שקראו את המדריך בעיון, יודעים מה עליהם לעשות בכל רגע נתון, כדי לקבל את הרישיון המיוחל. נאחל בהזדמנות זו שתיישמו את המידע שהוצג לעיל לפי הסדר ושיוקל לכם בקרוב.

השלב ה – 4 והאחרון_ קבלת הרישיון ובחירת הזכאות