אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

3 אביזרים לאופנוע שאתם חייבים להכיר

אין כמו לשדרג את האופנוע או הקטנוע שלך. מספיקים כמה שידרוגים קטנים, כדי להרגיש שמדובר על כלי חדש לגמרי. אספנו לכם 3 שידרוגים לאופנוע, שפשוט, אסור לכם לפספס.

 

מה ההבדל בין אביזרים לאופנוע לבין אביזרים לרוכב?

על פניו נראה שהתשובה ברורה, אבל מעבר לכך שאביזרים לאופנוע, מיועדים לאופנוע ואביזרים לרוכב מיועדים לרוכב (כאילו דא) אביזרים לאופנוע, יכולים לשדרג את מראה האופנוע, את הבטיחות, את חווית הרכיבה ואת נוחות הרוכב, בעוד שאביזרים לרוכב לרוב ישמשו להגנה על גופו של הרוכב.

חשוב לדאוג גם לאביזרים לרוכב, כמו מעיל, מגינים וקסדה איכותית, בטח כאשר מדובר על תחילתה של עונת החורף, מה שהופך את הרכיבה למורכבת ומאתגרת יותר.

אביזרים לרוכב

החלפת משקף באופנוע או בקטנוע

החלפת משקף בקטנוע, בטח כאשר אנחנו מדברים על קטנוע מסוג טימקס, עונה בעצם על שני אלמנטים חשובים, פעם אחת הוא משנה ומשדרג את מראה הקטנוע ובפעם השנייה הוא משפר ומשדרג את חווית הרוכב. אביזרים לטימקס ולאופנועים או קטנועים נוספים, מוצעים למכירה, זאת על מנת שתוכלו להחליף ולשדרג בעצמכם, ללא צורך להגיע למוסך כלל.

תוכלו למצוא מגוון סוגים וסגנונות של משקף לקטנוע, בהתאם לצרכים שלכם. תוכלו למצוא משקפים נמוכים, התופסים שטח קטן יחסית ולעומת זאת, תוכלו למצוא משקף גבוה ומסיבי שיוכל להגן עליכם מפני הרוח. המשקף הוא אחד האלמנטים העיצוביים ביותר באופנוע והוא מייצר מראה ייחודי.

 

מצלמה קדמית

בעולם שאנחנו חיים בו היום, כאשר קורקינטים קופצים מכל פינה וקיימים כלים חשמליים רבים ללא ביטוח שלא נוסעים בהתאם לחוקי התנועה, חשובה שתהיה לכם מצלמה קדמית. מערכת הצילום הקדמית, אחראית על התיעוד המלא של הנסיעה שלכם בכל העת, קיימות מצלמות דרך ייחודיות לרוכבים, המיוצרות מהחומרים הטובים ביותר בשוק ולכן האיכות שלהן גבוהה ביוחד.

אין לכם מה לדאוג מהמראה, המצלמות מותקנות בצורה אלגנטית כחלק מהאופנוע או הקטנוע ולא ניתן להבחין בהן כמעט אלא אם מתעמקים.

מצלמה קדמית

סט פלסטיקה לטימקס

איזה מבאס ששריטה קטנה, או שפשוף קטן "הורס" את המראה של האופנוע או הקטנוע שלכם, בטח אחרי ששמרתם עליו כל כך.

אם אתם אנשים שאוהבים לעבוד עם הידיים, יש לכם חוש טכני ויצא לכם לא פעם להחליף כמה דברים בקטנוע שלכם, תשמחו לגלות שאפשר לשדרג את הקטנוע ולחדש את כל הפסלטיקה שלו בקלות. כל מה שאתם צריכים זה לרכוש סט פלסטיקה לטימקס או לאופנוע אחר שבבעלותכם ותוכלו לשדרג את האופנוע.

 

לסיכום

קיימים מגוון אביזרים שיכולים לשדרג לכם את חווית הרכיבה, לשנות את עיצוב הקטנוע או האופנוע שלכם ולשפר אותו ואפילו אביזרים כמו מצלמת תיעוד קדמית, שמטרתה בעיקר שיהיה לכם שקט נפשי. 3 האביזרים שציינו בכתבה, יכולים להגיע עד לפתח ביתכם ולהפוך את הכלי שלכם למושלם, אפילו יותר מעכשיו.

אביזרים לאופנוע