אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

3 אנשים שמתו באופן הכי לא צפוי

"הדבר הבטוח ביותר בחייו של כל אדם, הוא המוות" המשפט הזה, שאותו אמר מאן דהו לפני שנים רבות, הוא המשפט הנכון והאמיתי ביותר. ואכן, כל אדם וכל יצור חי על פני האדמה, מסיים את חייו בדיוק באותה הצורב. עם זאת, קורה מעת לעת שאנו שומעים על סיפורים שונים ומשונים, וצורות לא פחות משונות של מוות. בשורות הבאות נביא שלושה סיפורים, קצת אירוניים וקצת מצחיקים, על מוות בלתי צפוי.

בית קברות

כוכב תוכנית על חיות בר, דג קטלני במיוחד וצעיף קטלני

סטיב אירווין היה אוסטרלי חביב, שהקדיש את חייו לטבע, לחיות ושכל הדברים היפים שיש לעולם שלנו להציע. לאיש היקר הזה ולאשתו היה גן חיות פרטי, שאותו הם טיפחו באהבה. בנוסף, השתתף אירווין בצילומים של תוכנית דוקומנטרית מתחת למים. התוכנית היתה אמורה לגרום לצופים להגדיל את הסימפטיה שלהם ליצורים ימיים והשתלבה היטב עם אהבת הטבע של אירווין ואשתו. אבל במהלך הצילומים של התוכנית, נעץ דג טריגון תמים את זנבו החד בחזהו של אירווין. לאיש היקר הזה לא היה סיכוי, והוא הלך לעולמו במהירות, בדיוק במקום האהוב עליו ביותר – הטבע. כל אוהב טבע היה מסכים למות באופן הזה, אבל לא בגיל כל כך צעיר.

איזידורה דאנקן היתה רקדנית אמריקנית מוכרת למדי, בסוף שנות העשרים של המאה הקודמת. אבל יותר מההצלחה שלה כרקדנית, היה איתה ידועה בחיבתה העמוקה לצעיפים. היה לה מבחר ענק של צעיפים, גדולים, קטנים, דקים ועבדים. יום אחד בספטמבר 1927, שהתה הרקדנית בניצה שבצרפת, ויצאה מביתה של חברתה למקום כל שהוא. היא לבשה בגדים קלים במיוחד, שלא התאימו למזג האוויר. ואולם מנגד, היא התעטפה בצעיף ארוך שהעניקה לה חברה במתנה. היא נפרדה מחבריה ועלתה לרכב הפתוח שבו היתה אמורה לנסוע. ואולם את הצעיף שכחה להעלות במלואו לרכב. התוצאה – הצעיף הסתבך בגלגלי המכונית, התלפף סביב צווארה של דאנקן ושבר את מפרקתה. למזלה הטוב, המוות שלה היה מהיר ונטול כאב.

מת מצחוק על הספה בבית

בשנות השבעים של המאה הקודמת שודרה באנגליה תוכנית מצחיקה ואהובה במיוחד, בשם "The Goodies". אחד הפרקים בתוכנית, עסק בסקוטי אמיץ עם חמת חלילים, שלחם בגבורה במומחה לאומנויות לחימה, שכלי הנשק העיקרי שלו היה.. נקניק דם. מדובר בנקניק ייחודי, שהוא מעדן אהוב במיוחד על האנגלים. סדרת הקרבות בין הסקוטי האמיץ ואמן הלחימה המשונה, היתה משעשעת ומצחיקה במיוחד. למעשה, הקרבות היו כל כך משעשעים, עד שגרמו למותו של אדם בשם אלכס מיטשל. מיטשל עצמו אהב מאד לצפות בסדרה, והיה בעל חוש הומור מפותח. הפרק המדובר היה כל כך מצחיק, עד שמיטשל פשוט מת מצחוק, בעודו יושב על הכורסה האהובה עליו בבית. ומה עשתה אשתו, אתם שואלים? זאת אכן שאלה לעניין. אשתו שלחה מכתב, המודה ליוצרי הסדרה על כך שהפכו את הרגעים האחרונים של בעלה לכל כך משמחים.

המסקנה- גם כשאתם אוהבים חיות, אוהבים צעיפים ואפילו אוהבים הומור – כדאי לא להגזים.

מאמר באדיבות: גידי ליבנה סטנדאפיסט לאירועים, הופעות וכנסים.