אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

3 ביטוחים שחובה לעשות למשרד פרסום דיגיטלי

אם יש לכם משרד פרסום דיגיטלי, יש כמה דברים שחשוב שתעשו כדי להבטיח שהעסק שלכם יוכל להמשיך לפעול בצורה בטוחה. במשרד שיווק אנחנו בדרך כלל נחשוב על מערכות טכנולוגיות מתקדמות, חללי עבודה נעימים ושדרוגים שיהפכו את המשרד שלנו לכזה שנותן שירות ברמה גבוהה יותר. דווקא בגלל זה חשוב לזכור שיש כמה ביטוחים שכדאי לכם לעשות. 

 

משרד פרסום דיגיטלי

משרד פרסום דיגיטלי הוא משרד שעוסק בשיווק ופרסום של מוצרים, עסקים וחברות באמצעי הדיגיטל. יוני מלכי הוא האיש שיוכל לבצע עבורכם את הפרסום על הצד הטוב ביותר, אבל אם יש לכם משרד משל עצמכם, יש כמה ביטוחים שכדאי לכם לעשות. הביטוחים הללו ימנעו מצב שבו נופלת עליכם הוצאה בלתי צפויה, ויעזרו לכם לשמור על הכנסות גבוהות לאורך זמן במשרד השיווק.

משרד פרסום דיגיטלי

ביטוח תכולה

הביטוח הראשון שאתם צריכים הוא כמובן ביטוח תכולה. בתור משרד שעובד עם ציוד טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר, עלות התכולה שיש לכם במשרד יכולה להיות מאות אלפי שקלים ואף יותר. לא הייתם רוצים ששריפה, הצפה או גניבה יגרמו לפגיעה כזו שתעמיד את המשרד שלכם בפני הוצאה חסרת תקדים. ביטוח תכולה ימנע את המצב הזה ויאפשר לכם לקבל החזר מלא על כל פגיעה בציוד.

 

ביטוח רכב

עוד ביטוח שאנחנו לא תמיד חושבים עליו הוא ביטוח רכב. אם יש לכם משרד לשיווק, סביר להניח שנסיעות לפגישות נעשות לעיתים קרובות. כדי לא להגיע למצב שבו הרכב של המשרד מושבת, או שבשל פגיעה ברכב אחר הוא חויב בהוצאות גבוהות שאין לכם מקור תקציבי אליהן, כדאי לעשות ביטוח רכב כמה שיותר מקיף על הרכב המשרדי וכך למנוע הוצאה בלתי צפויה שעלולה לפגוע בכם.

ביטוח רכב

ביטוח תאונות אישיות

הביטוח האחרון שחשוב לבצע הוא כמובן ביטוח תאונות אישיות. כמו כל חלל עבודה, העובדים שלכם נמצאים שעות רבות במשרד ועליכם להגן עליהם כאשר הם שוהים במקום העבודה. עובד שנפגע במקום העבודה שלו יכול לתבוע את מקום העבודה בסכומים גבוהים. כדי לא להיקלע לסיטואציה בעייתית מול אחד העובדים שלכם, עליכם לבטח את המשרד עצמו בביטוח תאונות אישיות.

הביטוח הזה מכסה מקרים של פגיעה במקום העבודה מכל סיבה שהיא, וכך אם עובד שלכם ייפגע במקום העבודה הוא גם יקבל פיצוי מלא על הפגיעה, וגם תרוויחו את זה שהפיצוי לא מגיע מהכיס שלכם אלא מזה של הביטוח.

 

לסיכום

אם יש לכם משרד שיווק דיגיטלי, מלבד הציוד והדברים שקשורים לעבודה המקצועית במשרד, יש כמה ביטוחים שחשוב שתעשו. ביטוח רכב שידאג שהרכב המשרדי לא יוביל אתכם להוצאות כבדות, ביטוח תאונות אישיות שימנע הוצאה בשל פגיעה בעובד או ביטוח תכולה שישמור על הציוד. כאשר אתם עושים ביטוח השוו הצעות מחיר כדי לקבל את ההצעה הכי משתלמת ולחסוך בהוצאות הביטוח.

3 ביטוחים שחובה לעשות למשרד פרסום דיגיטלי