אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

4 טיפים לבעלי עסק קטן שישנו לכם את החיים!

אם יש לכם עסק קטן, אין ספק שאתם אנשים עצמאיים וחרוצים. מגיע לכם שאפו ענק, כי בסופו של דבר אתם גורם חשוב מאוד במשק הישראלי ובכלכלה של מדינת ישראל. אם אתם חולמים על הקמת עסק קטן, נאחל לכם הצלחה רבה.

בכל מקרה, הכנו לכם כאן מדריך ובו 4 טיפים נהדרים שפשוט ישנו לכם את החיים. הקפדנו במיוחד לבחור טיפים שלא יהיו מאוד מורכבים ליישום ולביצוע, אך מצד שני תהיה להם השפעה מהותית על ניהול העסק ועל השיפור שלו. מוכנים? בואו נצא לדרך.

 

הטיפ הראשון – זהות העסק

חשוב מאוד שתבינו שמבחינה שיווקית, בני אדם כבר לא רוכשים מוצר או שירות מסוים, הם מחפשים לקנות זהות. הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לא רוצים לרכוש את המוצר או השירות שלכם וללכת הביתה. הם מעוניינים להזדהות עם המוצר שלכם, עם העסק שלכם, ואיתכם. מסיבה זו כדאי מאוד לבצע את הפעולות הנצרכות על מנת לייצר קשר בלתי אמצעי עם קהל הלקוחות שלכם. אפשר למשל לשתף אותם בתהליכי הייצור או בהתלבטויות מקצועיות.

הטיפ הראשון - זהות העסק

הטיפ השני – היכרות עם החוק

חשוב לדעת שבתור בעלי עסקים קטנים אתם מושפעים מאוד מאין ספור חוקים ותקנות שונות. ישנם חוקים ותקנות כלליים, וישנן רגולציות ספציפיות לתחומים שונים, למשל לתחום המסעדנות. חשוב מאוד ללמוד היטב ולהכיר לעומק את כל החוקים והתקנות שנוגעות לעסק שלכם, ואת ההשלכות שלהם על העסק. זה יוכל לחסוך לכם לא מעט זמן, בעיות, כאבי ראש, וכסף.

הטיפ השני - היכרות עם החוק

הטיפ השלישי – ניהול תורות

אחד הדברים הכי מבאסים ומעצבנים הוא מצב שבו יש תור ארוך בעסק שלנו. הלקוחות שמחכים בתור מתבאסים ולא בטוח שהם יחזרו שוב, וצוות העסק עלול להיכנס ללחץ מהסיטואציה. אפשר לפתור את הבעיה הזו בקלות רבה. כיום ישנן אפליקציות מיוחדות שנועדו לסדר תורות בעסקים קטנים.

כך תוכלו לחסוך הרבה מאוד זמן ללקוחות שלכם שידעו בדיוק מתי הם צריכים להגיע, ותייעלו לעצמכם את העבודה. אם זה נשמע לכם רלוונטי ומעניין, תוכלו למצוא עוד פרטים בקישור הזה https://tor.digital.

 

הטיפ הרביעי – הכירו את נקודות התורפה והחוזק שלכם

באופן טבעי, לכל עסק יש נקודות תורפה ונקודות חוזק. חשוב מאוד שתכירו היטב את הנקודות הללו בעסק שלכם. כך תוכלו להדגיש את נקודות החוזק שלכם ולשווק בעזרתן את העסק, ומצד שני אם תדעו מה הן נקודות התורפה של העסק שלכם תוכלו לעבוד עליהן ולשפר אותן כך שהעסק ישתפר מאוד וימשוך עוד ועוד לקוחות.

 

סיכום

בסופו של דבר, שינוי בעסק קטן הוא דבר אפשרי. לא מדובר על חברה ענקית שצריך לנסות לשנות, אלא על מקום קטן ומשפחתי. אם תייצרו זהות והזדהות של הלקוחות, תכירו היטב את התקנות והחוקים, ותסייעו ללקוחות שלכם ולכם לחסוך זמן, תהיו במקום אחר. 

4 טיפים לבעלי עסק קטן שישנו לכם את החיים!