אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

4 סיבות להשכיר משרדים בתל אביב

ישנם גורמים רבים שמשפיעים על שביעות הרצון שלנו מעבודה. ביניהם אפשר למצוא את גובה השכר, הטבות נלוות, קולגות לעבודה ועוד. אחד הגורמים החשובים ביותר הוא מיקום המשרד. מיקום המשרד משפיע על הנסיעה כל בוקר, על אפשרויות האוכל שניתן להזמין, על האווירה ועוד. אז אם אתם מתלבטים, הנה 4 סיבות למה כדאי להשכיר משרדים דווקא בלב תל אביב.

 

1. אפשרות להגיע לעבודה בתחבורה ציבורית

כאשר מדובר על עבודה בלב תל אביב, מרבית האנשים חוששים מהפקקים ובעיות החנייה באזור. דאגה זו מוצדקת, אך ישנו פתרון פשוט וקל המאפשר להתמודד איתה – להתחיל להגיע לעבודה בתחבורה ציבורית. בנוסף לשמירה על הסביבה, תחבורה ציבורית בלב תל אביב היא זולה ונוחה לתפעול. מעבר לכך, היא מפנה זמן רב בדרך הלוך או חזור להשלים פערים בעבודה, לקרוא ספר או אפילו להשלים שעות שינה. זה היתרון הראשון של משרדים להשכרה בתל אביב.

מִשׂרָד

2. מגוון רב של מסעדות שוות באזור

כיום, כאשר מרבית המשרדים מסבסדים את הזמנת ארוחות הצהריים של העובדים, נעשה פופולרי יותר מתמיד להזמין טייק אווי ממסעדה. יתרון גדול שמביאה עימה העבודה במרכז תל אביב, היא מבחר עצום של מסעדות ודוכני מזון שונים שמציעים משלוחים. במקום להביא אוכל מהבית כל יום או להסתפק בשתי המסעדות היחידות באזור תעשייה כלשהו, עברו לעבוד במרכז תל אביב ותיהנו משפע קולינרי.

 

3. בגלל הנוף

אולי זו תישמע כמו סיבה לא חשובה מספיק, אך מחקרים רבים מצביעים על קשר ישיר בין הנוף הנגלה מהחלון של העובדים לבין תפוקתם המקצועית. לכן, במידה ואתם מחפשים נוף מהמם של הים התיכון או תצפית ישירה על רחוב דיזינגוף או שדרות רוטשילד בתל אביב – זו הבחירה האוטימטיבית עבורכם.

מִשׂרָד

4. כי עסק רציני עובד מתל אביב

הסיבה האחרונה היא גם החשובה ביותר והיא עוסקת בתפיסה החיצונית של בית העסק. אין מה לעשות, תל אביב היא העיר המרכזית ביותר בישראל ובהתאם לכך הכול סובב סביבה. לכן, כאשר בעל עסק בוחר למקם את משרדיו בתל אביב, זוהי הצהרת כוונות על כך שמדובר בעסק מצליח ופופולרי מספיק על מנת לשלם שכירות ולעבוד ממרכז העיר.

מעבר לכך, עבור לקוחות גדולים רבים, יציאה מהעיר לצורך פגישה בעיר אחרת היא טרחה והם עלולים לבטל את הפגישה רק בשל המיקום שלה. לכן, במידה ואתם מעוניינים ליצור שיתופי פעולה עם עסקים מצליחים, אין מקום מוצלח יותר בישראל מאשר מרכז תל אביב.

 

סיכום

בשורה התחתונה, אין ספק שלעבודה בתל אביב יש חסרונות ויתרונות, אך כאשר בוחנים אותם לעומק, אין ספק שמספר היתרונות עולה על החסרונות. לכן, במידה והעסק שלכם מצליח מספיק ואתם מסוגלים להרשות לעצמכם משרד בלב תל אביב, זוהי הבחירה החכמה עבורכם.

מִשׂרָד