אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

5  יתרונות בביטוח בניין משותף

מתלבטים על ביטוח בניין משותף ורוצים להיות בטוחים שאתם עושים את הצעד הנכון? כדי שגם אתם תעשו ביטוח בניין משותף מתוך ביטחון מלא, מומלץ כי תדעו מראש מהם היתרונות שכלולים בביטוח בניין משותף ומהי רמת הכיסוי שמעניק הביטוח. קבלו את כל המידע הנחוץ על ביטוח בניין משותף, במאמר המקצועי שלפניכם.

 

קצת על ביטוח בניין משותף

ביטוח בניין משותף, הוא ביטוח אשר מעניק לכם כיסוי ביטוחי בהתאמה אישית לבניין שלכם ולתרחישים שעלולים לפקוד אותו ולגרום לדיירי בבניין הוצאה כספית ניכרת היישר מכיסם הפרטי. בעזרת ביטוח הבניין המשותף, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי יש מי שיישא בעלויות במקומכם בכל מקרה של נזק או חלילה תקלה שפוקדים את הבניין שלכם.

בניין משותף

יתרון ראשון: ביטוח בניין משותף לחבות מעסיקים

בתור דיירי הבניין, אוטומטית אתם הופכים להיות גם מעסיקים של אנשי המקצוע השונים אשר עסוקים בתפעול הבניין שלכם. גננים אשר מטפחים את הגינה, עובדי ניקיון שאחראים על ניקיון הבניין, חשמלאים שאחראיים על המעלית, דודי השמש התאורה ועוד. במקרה בו חלילה נגרם נזק לאחד מהמועסקים בבניין, והוא תובע אתכם בעקבות הנזק שנגרם לו, מי שיישא בעלויות הפיצויים הוא לא דיירי הבניין אלא החברה המבטחת של ביטוח הבניין המשותף.

 

יתרון שני: ביטוח בניין משותף על אורחים ושוהים בבניין

הידעתם, שאם חלילה אורח בבניין נפצע במהלך שהותו בבניין שלכם, מי שנדרש לשאת בעלות הפיצויים הם דיירי הבניין כולו? כדי שגם אתם תוכלו לחסוך את העלות הזאת, ביטוח בניין משותף מכסה גם מקרים מסוג זה ומאפשר תשלום כולל של פיצויים עבור אורחים שנפצעו במהלך שהותם בבניין, במעלית או בחדר המדרגות וכך העול הכספי יורד ממכם – הדיירים.

 

יתרון שלישי: מבנה בית משותף

ביטוח בניין משותף מכסה את כל מה שנכלל בבניין: חדר המדרגות, המעלית, המקלט, החצר הגינה וכו'. וכך, כאשר נגרם נזק בכל אחד מן החלקים המרכיבים את הבניין, הדבר לא צריך להדיר שינה מעינכם כיוון שהוא לא יוצא מחשבון הבנק הפרטי שלכם, אלא מחברת הביטוח אשר אחראית על ביטוח הבניין המשותף של הבניין שלכם.

 

יתרון רביעי: ביטוח בניין משותף לנזקי מים

אם חלילה אירע לכם בבניין פיצוץ צינור משותף , המלטות מים מהביוב, סתימה בביוב, שבר במרזב, או בעיות שונות באינסטלציה ופגמים בצנרת, אתם לא צריכים לדאוג! חברת הביטוח היא זו שמכסה בעלויות הנדרשות שגוררות עמין התקלות.

 

יתרון חמישי: ביטוח בניין משותף לנזקים בלתי צפויים

איש אינו יודע מה ילד יום, ורעידות אדמה, שריפות או הצפות עלולות לפגוע כל בעניין באשר הוא. אם יש לכם ביטוח בניין משותף לא אתם נדרשים לטפל בעלויות שנדרשות בעקבות הנזקים השונים אלא חברת הביטוח.

 

לסיכום

ביטוח בניין משותף מאפשר לכם חמישה יתרונות מרכזיים שיאפשרו לכם לישון בשקט בלילה ולחסוך בעלויות עתידיות.

בִּניָן