אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

מפסיקים להתבלבל -5 יתרונות בעבודה מול רואה חשבון

גם אתם מצאתם את עצמכם מבולבלים מעט? אם יש ברשותכם עסק – רואה חשבון הוא יתרון או חובה??? הגיע הזמן לעשות סדר בכל נושא החשבונאות ולתת לכם את הידע שמאחורי הקלעים: כל מה שתוכלו לקבל רק אצל רואה החשבון!

 

מי נדרש לרואה חשבון

מתוך הניסיון הרב בשטח של חברת אחי קרן ושות' – משרד רואי חשבון במרכז, כל עסק קטן כגדול נדרש בפועל לרואה חשבון. באם מדובר בעוסק מורשה, אז העסק מחויב מבחינה חוקית להיות מלווה כל העת על ידי רואה החשבון, אך גם עסק קטן כמו עוסק פטור, נדרש פעמים רבות לרואה חשבון בתל אביב שיכול לחסוך לו זמן, משאבים וכסף.

רואת חשבון

סיבה ראשונה: הגשה ואחריות על מסמכים

הידעתם כי הגשת המסמכים הנכונים יכולה לחסוך לכם כסף רב מול הרשויות השונות? בעזרת ליווי של רואה חשבון, תתבצע עבורכם הגשת מסמכים שונים, כמו: דוח שנתי, הצהרת הון, מאזנים, הוצאות ועוד. כך תוכלו גם אתם, לעמוד בכל דרישות החוק, מבלי שהעול השוטף יהיה מוטל עליכם לכל אורך השנה.

 

סיבה שניה: ניהול משכורות

אמנם, ייתכן כי אתם מעסיקים מנהלי חשבונות או חשבי שכר שינפיקו את תלושי השכר לעובדים באופן עצמאי. אך לפיקוח ובקרה של רואה חשבון מוסמך, יש מעלות רבות. רק בעזרת הליווי של רואה החשבון, תוכלו להיות בטוחים כי המשכורות מתנהלות בצורה תקינה, ושום כסף מיותר אינו זולג החוצה.

 

סיבה שלישית: תכנון מס

לרואה החשבון יש את הסמכויות והכלים כדי לאפשר לכם תכנון מקיף של המס, בהתאם לחוק ולסעיפים הכלולים בו. רואה החשבון גם יוכל לסייע לכם ולמצוא דרכים חוקיות להפחתת המס, כאשר בכל מקרה הוא תמיד ידאג לשקיפות הנתונים, דבר שיאפשר לכם לתכנן את האפיקים הכלכליים שלכם בהתאם לצפי המס.

רואת חשבון

סיבה רביעית: התנהלות מול הרשויות

ההתנהלות מול הרשויות השונות, גוזלת זמן ארוך ומייגע, כמו גם בירוקרטיה מתישה ואינספור מסמכים נדרשים. בעזרת ייפוי כוח לרואה החשבון, תוכלו לנשום סוף סוף לרווחה, כיוון שרואה החשבון יהיה אחראי לכל התקשורת מול הרשויות, על כל מה שנכלל בה, דבר שיאפשר לכם חופש מחד, וביטחון כי העסק שלכם בידיים הנכונות – מאידך.

 

סיבה חמישית: ייעוץ כלכלי

מי כמו רואה חשבון אשר ניחן בראייה חשבונאית מערכתית,  יוכל לספק לעסק שלכם ייעוץ כלכלי שיאפשר לו להניב רווחים? רואה החשבון הוא זה שיאפשר לכם מצע בטיחותי של ייעוץ כלכלי, מתוך הכירות פנימית עם העסק שלכם וההתנהלות הסדרתית שלו.

 

לסיכום

רואה חשבון ללא ספק הופך את חיי העסק לקלים יותר. מה גם, שלעיתים הוא נדרש מבחינה חוקית, בהתאם לתקרת ההכנסות השנתית. בכל אופן, התנהלות עם רואה חשבון כוללת עימה יתרונות רבים, אשר מהווים תמורה שווה והוגנת לתשלום עבור רואה החשבון, כמו גם ביטחון כי העסק נמצא בידיים מקצועיות.

רואת חשבון