אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

5 כלבים גזעיים למכירה ומחירם

רוצים לקנות כלב גזעי? זה בדיוק המאמר בשבילכם. הנה חמישה סוגים של כלבים גזעיים בשילוב המחיר שלהם. אז מי יהיה הכלב הבא שלכם?

 

קניית כלבים

כלבים למכירה הם כלבים גזעיים כמעט בכל המקרים. אם אתם יודעים בדיוק מה הגזע של הכלב שאתם רוצים יכול להיות שהדרך הטובה ביותר לדאוג לכך שיהיה לכם כלב כזה היא לקנות אותו באחד מבין המקומות המוכרים כלבים גזעיים.

כלבים למכירה

שיצו

כלב שיצו הוא כלב שאפשר לראות בהרבה מאוד בתים בארץ. מדובר בכלב קטן מאוד, פרוותי וחמוד, שמסתדר עם ילדים ולכן משפחות מאוד אוהבות אותו. מחירי כלב שיצו נעים בין 3,500 שקלים ל-5,500 שקלים. כמובן שהמחיר מושפע גם מגיל הכלב ובתעודות שהכלב מגיע איתן.

 

פודל

את כלב הפודל כולנו מכירים, מדובר בכלב פרוותי במיוחד שהרבה פעמים מוזכר בתרבות הפופולארית. בגלל שזהו כלב בעל שם שהולך לפניו, גם המחיר שלו לא יהיה זול. על מנת לקנות פודל גזעי תצטרכו לשלם בין 7,000 ל-8,000 שקלים.

 

בולדוג אנגלי

הבולדוג האנגלי הוא גם כלב מאוד מוכר, בעל מראה ייחודי ומזהה. מדובר בכלב קטן אך שרירי וחסון, שיש לו נוכחות בולטת מאוד. הבולדוג האנגלי הוא כלב שצריך להוציא הרבה מאוד אנרגיה ולכן הוא מתאים לאנשים שיש להם זמן להקדיש להם. מחיר הבולדוג האנגלי יכול להגיע ל-10,000 שקלים

כלבים למכירה

מלטז

גם המלטז הוא כלב קטן מאוד, שהרבה משפחות אוהבות. מדובר בכלב עם פרווה בצבע לבן, שאחרי מבט קצר כבר תתאהבו בו! המלטז הוא כלב נאמן ואוהב, והוא יהפוך להיות חלק מהמשפחה תוך זמן קצר ביותר. גורי מלטז הם מבוקשים מאוד לכן כדאי לכם לחפש מראש את הגור המושלם. ולגבי המחיר? גורי מלטז גזעיים יכולים לעלות לכם בין 4,000 שקלים ועד סכום של 7,000 שקלים.

 

שנאוצר

הכלב האחרון שנדבר עליו הוא השנאוצר. לשנאוצר יש לרוב פרווה אפורה והוא ידוע בזכות תווי הפנים הייחודיים שלו. למי הוא מתאים? הוא יכול להתאים גם למשפחה וגם ליחידים, והוא כלב מאוד חכם ואנרגטי. כלב השנאוצר בא במגוון גדלים – ננסי, בינוני וענק.

אין הרבה שנאוצרים בארץ ולכן גם המחירים שלהם יקרים יותר והם ברוב המקרים יעברו את ה-5,000 שקלים. אם אתם מוכנים להשקיע את הסכומים הללו, תוכלו לזכות בחבר נאמן וחדש, שיהיה לצידכם לאורך הדרך.

 

כלב גזעי חדש

ברכות על ההחלטה לצרף כלב למשפחה! עכשיו רק נותר לכם להתארגן לבואו של הכלב, לדאוג לטיפול הראשוני שלו ולדאוג לחנך אותו לחיים החדשים שלו בבית המשפחה. אנחנו יודעים שבהתחלה יכול להיות לכם מורכב אך לאט לאט גם אתם וגם הכלב תסתגלו למצב החדש ותיהנו מחיים משותפים ומהנים. שיהיה לכם ולכלב המון בהצלחה.

כלבים למכירה