אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

7 עובדות חשובות על ביטוח שיניים

תושבי ישראל מכל שכבות האוכלוסייה ומכל חלקי הארץ – אילת, ראשון לציון, או ראש פינה, נזקקים לעיתים תכופות לטיפולי שיניים מכל הסוגים. למרות נתון זה, רוב תושבי הארץ אינם מחזיקים בביטוח שיניים כלל ורק אחוז קטן מהם מחזיק בביטוח שיניים בסיסי בלבד.

אם גם אתם שוקלים לרכוש ביטוח שיניים – מה חשוב שתדעו? הנה 7 עובדות שכדאי לכם להכיר:

 

  1. ביטוח שיניים מאפשר חיסכון משמעותי בעלויות טיפולי השיניים – בעוד שטיפול שיניים בודד יכול בקלות להגיע לכמה מאות, או כמה אלפי שקלים, גם אם מדובר בטיפול בסיסי יחסית, כמו טיפול שורש, כתר, או סתימה. ביטוח שיניים מאפשר לכם לקבל את הטיפול המלא, ללא צורך בתשלום נוסף, בעלות של כמה עשרות שקלים לחודש.

 

תושבי ראשון לציון? מחפשים מרפאת שיניים טובה בעיר? קבלו רשימה של מרפאות שיניים מומלצות – לחצו על מרפאות שיניים בראשון לציון 144

 

 

  1. מרפאות שיניים שעובדות בהסדר עם חברות הביטוח מעניקות מגוון טיפולים, ביניהם: סתימות, צילומים, טיפולי שורש ואף עקירות. במילים אחרות – כל טיפולי השיניים הבסיסיים, נכללים בהסכמים אלה ואפשר לקבל גם מעבר לכך – אם רוכשים ביטוח נוסף על הביטוח הבסיסי.
  2. ניתן לרכוש ביטוח בסיסי באופן פרטי, בנוחות ממקום מגוריכם – בין אם אתם תושבי חדרה, ראשון לציון, או ירושלים, אך ביטוח מקיף יותר, ניתן לרכישה רק במסגרת קבוצתית. אם אתם מקבלים ביטוח שיניים דרך מקום העבודה שלכם למשל, כדאי לבדוק אם אפשר להגדיל את הכיסוי הביטוחי לטיפולי שיניים משקמים, בנוסף על אלה הבסיסיים.
  3.  ביטוח שיניים מתאים לכל גיל, חברות הביטוח לא דורשות בדיקה מקדימה לפני אישור הפוליסה ולרוב גם אין צורך בתקופת המתנה, או אפילו השתתפות עצמית. משמעות הדבר היא, שגם אם הפה שלכם זקוק לטיפולים רבים, מורכבים ויקרים – הביטוח יכסה עבורכם את כל הטיפולים הדרושים. בחלק מהמקרים תידרשו לתקופת המתנה קצרה ובחלק מהמקרים לא תצטרכו להמתין כלל.
  4. מחירי ביטוח שיניים נעים החל מכמה עשרות שקלים לילדים ועד כמאה שקלים לחודש למבוגרים. משמעות הדבר היא שתוכלו לקבל טיפולי שיניים מקיפים, יסודיים, מקצועיים ומגוונים – עבור סכום סמלי.
  5. ביטוח לטיפולים משקמים ניתן לרכישה רק במסגרת קבוצתית והוא עשוי לכלול – כתרים, טיפולים אורתודנטים, שיניים תותבות וטיפולים נוספים, הדורשים עבודת מעבדה מורכבת, כדי לתקן את השיניים במקרים של הרס משמעותי.
  6.  מסגרת קבוצתית עשויה להיות מקום העבודה, מסגרת לימודים, או אפילו במסגרת ועדים שונים.

כתרים

 

לסיכום – הפה שלכם יכול להיות בטוח עם ביטוח שיניים

בין אם אתם גרים בפנטהאוז בראשון לציון, בוילה בצפון הארץ, או בדירה קטנה בירוחם, אין ספק שביטוח שיניים הוא רכישה שיכולה לשפר את איכות החיים בצורה משמעותית, לחסוך לכם בעלויות הגבוהות של הטיפולים הרגילים ולעזור לכם לשמור על פה בריא ונקי, בין אם תבחרו לעשות ביטוח בסיסי, או אם יש באפשרותכם לרכוש ביטוח קבוצתי – החלטה לרכוש ביטוח שיניים יכולה לשנות את חייכם.