אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

אתם מוגבלים בבנק? זה לא סוף המשחק! הכירו את האופציה שלכם לקחת הלוואות

מספר בתי האב בישראל שהוגדרו לאחרונה כ"מוגבלים בבנק" עלה באופן ניכר. עובדה זו הובילה אותנו לבדוק את הנושא מקרוב, כדי לסייע לאותם אנשים בהתמודדות עם המצב המורכב. מדריך זה יציג בפניכם את האופציה הלא מוכרת, שתאפשר לכם לקחת הלוואה. הישארו כאן ותגלו מהי ההלוואה המדוברת? איך תוכלו לקבל אותה? ומה חשוב לעשות מיד לאחר נטילתה?

 

נעים להכיר – הלוואות למוגבלים

זה לא סוד, אנשים שעומדים בפני הגבלות מול הבנק עשויים להתמודד עם מצב כלכלי מורכב. תרחיש זה מצריך התמודדות מיטבית, במטרה להימנע מהחמרת המצב. אם אתם מכירים בתרחיש זה מקרוב, כדאי שתכירו בהלוואה שמשנה את חייהם של מוגבלים בבנק – הלוואה למוגבלים. זו מתאימה במיוחד לאנשים שקיבלו סירוב מהבנק ואין באפשרותם לבצע פעולות בסיסיות שונות.

 

הדרך לקבלת ההלוואה

חשבון הבנק שלכם עוקל? הצ'קים חוזרים? אם כך, אתם צריכים לפנות לחברות חוץ בנקאיות ולהציג בפניהן מסמכים שמאשרים את מצבכם הכלכלי. שכן, אלה מעניקות הלוואות DMB למטרות שונות, למשל:

  • לסגירת החוב מול הבנק (וחזרה לשגרה כלכלית מיטיבה)
  • לרכישת רכב חדש
  • לאירוע מיוחד (חתונה, ברית, בר מצווה ועוד)
  • למימון התשלומים השוטפים (מים, חשמל, ארנונה ועוד)

רעיון הלוואה

הלוואה למוגבלים = שקט נפשי

נטילת הלוואה למוגבלים יכולה להחזיר אתכם לשגרה כלכלית בריאה. בירור שערכנו בנושא גילה שמדובר בתהליך שעשוי לארוך בין 3 ל – 5 שנים. שכן, זו התקופה שמאפשרת לחשבון הבנק להיות מנוכה לחלוטין ממגבלות שונות. יש לא מעט אנשים שבוחרים ליטול את ההלוואה ולבצע לאחריה איחוד הלוואות, כדי שניתן יהיה להעביר את הכסף לחשבון הבנק באופן מידי ולסגור את המינוס. שכן, תרחיש זה יכול להחזיר את ההסרה של ההגבלה תוך זמן מה.

 

חשבון הבנק הוגבל? אלה פעולות נוספות שתוכלו לבצע

מעטים מאתנו למדו על התנהלות כלכלית נכונה. סביר להניח שזו אחת הסיבות שגורמות לעלייה במצב הכלכלי המורכב שמוביל להגבלה בחשבון הבנק. בחרנו להציג בפניכם את הדרכים הנוספות שתוכלו ליישם, לצד נטילת ההלוואה למוגבלים, כדי שתוכלו להיפטר מההגבלה ולחזור לשגרת חיים נינוחה:

  1. פנייה לבנק – ניתן לפנות באופן ישיר לבנק וליידע את הבנקאי שלכם אודות מצבכם הכלכלי. מסירת טיעונים מוצדקים ושינוי בהתנהלות הכלכלית, עשויה להוביל לשינוי במצבכם
  2. הגשת ערעור לבית המשפט: יש באפשרותכם לפנות לבית המשפט ולהציג את טענותיכם בפניו. שימו לב – בחירה בדרך זו עשויה להיות יקרה במיוחד

 

מילים אחרונות לסיום

הלוואה למוגבלים בבנק הינה הדרך הטובה ביותר שמאפשרת ללקוחות הבנקים לחזור לשגרה כלכלית יציבה. בשלב זה אתם מכירים בהלוואה זו וביתרונות שלה, כך שנותר לכם רק לפנות לחברה חוץ בנקאית מוכרת, שתספק לכם את ההלוואה המתאימה, שתחזיר אתכם לחיים נטולי סטרס ודאגות.

חישוב הוצאות