תפריט

התנהלות פיננסית בחנות אינטרנטית

לקבלת הצעת מחיר מיידית:

חנויות אינטרנטיות תופסות נדבך מרכזי וגדול בשוק העולמי. כיום, תוכלו למצוא חנות אינטרנטית לכל מוצר שתרצו- החל מחנויות מזון, חנויות משחקים ואף חנויות מין. בעלי אתרים עם חנות אינטרנטית שמעוניינים לנתב את הכוח הכלכלי והפוטנציאל הרב הטמון באפשרות זו, צריכים לדעת להתנהל בצורה נכונה עם החנות האינטרנטית שלהם. בעמוד הקרוב, נסקור את המאפיינים השונים שעליכם ליישם ולקחת בחשבון כאשר יש באמתחתכם חנות אינטרנטית.
מדי פעם נדאג לקשר אתכם לאתר XTRASIZE על מנת שתוכלו לראות כיצד הדברים מיושמים בפועל.

מהם הדגשים הפיננסיים שעלינו לקחת בחשבון?

בהנחה ואנו בעלי אתר אינטרנט שמכיל בתוכו חנות, עלינו לקחת בחשבון מספר מאפיינים שונים. המאפיינים והפעולות הללו, יסייעו לנו בכמה היבטים.
ראשית, הם יסייעו לנו במיקסום הרווחים שלנו על כל מוצר. במקרים מסוימים,בעל חנות אינטרנטית מצליחה לא מרוויח כפי שהוא צריך להרוויח, מכיוון שהתמחור שלו לא נכון.
שנית, המאפיינים הללו יסייעו לכל בעלי החנויות ה"צעירות" לפרוץ את דרכן ולהגיע לרווחים יפים בפרק זמן קצר.
שלישית, המאפיינים הללו יסייעו לכם לצבור כוח כלכלי גדול. באמצעות כוח זה תוכלו לרכוש מוצרים טובים יותר ולמכור מוצרים טובים יותר ללקוחות שלכם. מגוון המוצרים שאתם תציעו ללקוחות שלכם יהיה גדול יותר ודינמי יותר- מה שבסופו של יום משאיר את הלקוחות בחנות שלכם.

אתר בנוי

כיצד נתנהל בצורה נכונה בחנות האינטרנט שלנו?

ראשית כפי שציינו, התמחור הוא חלק מרכזי וחשוב. ברמת העיקרון אין נוסחת קסם שמציבים בה מספרים והתוצאה שמתקבלת היא התמחור הנכון ביותר. "התמחור מתבסס על עלויות קבועות ועל עלויות משתנות", כך מסבירים לנו באתר XTRASIZE. עלויות קבועות שבאות לידי ביטוי בחנות אינטרנטית- עלות דומיין, עלות אחסון אתר ועוד. עלויות משתנות באות לידי ביטוי בעלות חומרי הגלם, שכר העבודה (אם קיים) ועוד. תמחור נכון יידע להתייחס לכלל המאפיינים הללו, ובעצם כך ימקסם את התוצאה עבורכם ובו בזמן "ירשה" ללקוח לרכוש את המוצר.

שנית, חשוב מאוד ובעיקר כאשר מדובר בחנויות אינטרנטיות צעירות שטרם ביססו את עצמן כלכלית, לא לרכוש כמויות גדולות מדי של מוצרים. רכש מסיבי של מוצרים שמיועדים למכירה עשוי להיות מיותר ואף "בור כלכלי"- לכל מוצר יש תאריכי תפוגה והמוצרים יתבלו בעצמם. בכך, הפסדנו כמויות גדולות של כסף מיותר. (עד כמה באמת צריך לסמוך על תאריכי תפוגה?)

שלישית ואחרונה- יצירת עניין אצל הלקוח. יצירת עניין אצל הלקוח הינה קריטית וחשובה מבחינה כלכלית. יצירת עניין אצל הלקוח יכולה לבוא לידי ביטוי במבצעים שונים, בקבלת מוצרים במתנה על קניות מסוימות ועוד. "שימור הלקוח הינו חלק חשוב ומרכזי ביצירת התנהלות פיננסית טובה", מסבירים לנו באתר XTRASIZE.

המאפיינים הללו הם הבסיס להתנהלות פיננסית נכונה וחכמה. כמובן שישנם עוד מאפיינים שעליכם לקחת בחשבון, אך התחילו איתם ולאט לאט תבנו בסיס חזק.

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

קבל החזר מס הכנסה מצטבר עד שש שנים אחורה

קבל החזר מס הכנסה מצטבר עד שש שנים אחורה

החוק במדינת ישראל מאפשר לשכירים לבקש ולקבל החזר מס עד שש שנים אחורה – ממס הכנסה, אם נערך חישוב לא…
הכירו את אבנר הייזלר

הכירו את אבנר הייזלר

מי מפחד מביטוח? כולנו ככל הנראה ודי בצדק: תחום הביטוח בישראל נחשב למורכב ובלתי נגיש לרוב הציבור. רוב המבוטחים חווים…
איך לקחת משכנתא ולהמשיך לחיות

איך לקחת משכנתא ולהמשיך לחיות

הגעתם למסקנה שאתם רוצים לקנות דירה אך ברור לכם שבלי משכנתא מהבנק זה פשוט לא יהיה אפשרי עבורכם? אם כך,…
האם העסק שלך צריך מיתוג מחדש?

האם העסק שלך צריך מיתוג מחדש?

שנת 2020 עוד רגע עומדת בפתח ואנו נכנסים לעידן שבו ההתפתחויות הטכנולוגיות או הרשתות החברתיות מעולם לא היו דומיננטיות יותר.…