אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

האם יועץ משכנתאות יכול להמליץ על ביטוח משכנתא משתלם

בשנים האחרונות חלה עלייה במודעות לעניין ריביות המשכנתא.

עלייה במודעות זו, הביאה עמה את הצורך של הלווים להסתייע בשירותי יועץ משכנתאות פרטי, אשר יסייע להם בתהליך מול הבנק.

כיצד יועץ משכנתאות יכול לחסוך עבורכם ריביות גבוהות, והאם הוא יכול לסייע לכם להגיע להסדר המשכנתא האופטימלי עבורכם?  בואו נתחיל.

 

כדאיות

יועץ המשכנתאות יסייע לכם להבין האם מדובר בעסקה משתלמת, שאכן מתאימה ונכונה עבורכם. יועץ המשכנתאות יבדוק האם העסקה כלכלית, וכן אילו סיכונים כרוכים בעסקה. למעשה, תפקידו של היועץ לסייע לכם לקבל את ההחלטה האם נכון לכם לרכוש. כמו כן, על היועץ לסמן לכם את תמרורי האזהרה והסיכונים, באם יש.

 

משכנתא מותאמת

לאחר הניתוח הראשוני, יועץ המשכנתאות יערוך ניתוח פיננסי אודותיכם, ויבנה עבורכם תמהיל משכנתא. היועץ יבחן את שיעור ההחזר החודשי בו תוכלו לעמוד, ולאחר מכן, יבנה את המסלול המדויק עבורכם.

 

משא ומתן מול הבנקים

לאחר כל אלו, יועץ המשכנתאות יגיש בקשת משכנתא לבנק, וינהל עמם משא ומתן, זאת על מנת להשיג את התנאים האופטימליים עבורכם, בהם נכללות השגת ריביות נמוכות.

 

יתרונות יועץ משכנתאות פרטי

תחילה, מחויבות. בניגוד ליועץ משכנתאות של הבנק אשר מעניק את שירותיו ללא עלות, יועץ משכנתאות פרטי, מחויב לכם. אומנם שירותיו כרוכים בתשלום, אך יועץ משכנתאות פרטי ימקסם את החיסכון במשכנתא שלכם.

שנית, הריבית. בניגוד ליועץ של הבנק, אשר מחויב לבנק, ותפקידו לדאוג לרווחי הבנק, יועץ משכנתאות מהווה יועץ עבורכם בלבד. היות ולמעשה, באופן ישיר, ככל שהריבית שלכם תהא גבוה, כך בהתאמה הבנק ירוויח יותר, יועץ משכנתאות הוא כלי הכרחי בנטילת משכנתאות, שכן יכול לחסוך כסף רב בתשלום הריבית בעתיד.

בנוסף, זמינות. בניגוד ליועץ הבנק, שאינו מכיר את הרגלי הצריכה שלכם, ולא יבנה תמהיל החזר אידאלי עבורכם, יועץ המשכנתאות הפרטי זמין עבורכם, ויתאים לכם מסלול החזר כמו כפפה ליד.

 

לא רק במעמד הנטילה – יועץ משכנתאות בהמשך החיים

גם לאחר לקיחת המשכנתא, במרוצת השנים, הנתונים האישיים והכלכליים שלכם משתנים, וכך גם שיעורי הריבית. לייעוץ משכנתאות פרטי לעומת לייעוץ מטעם הבנק, אינטרס מובהק לבחון האם ניתן לעשות מחזור משכנתא.

 

הלוואה