אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

כמה כסף ניתן לחסוך באמצעות יועץ משכנתא

רכישת דירה היא אחת ההשקעות המשמעותיות ביותר בחיי אדם. רוב רובם של האנשים זקוקים למשכנתא כדי לממן את הרכישה, ולכן חשוב לבחור אותה בתבונה. ייעוץ משכנתא מקצועי יכול לסייע לכם לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא, להבטיח את קבלת התנאים הטובים ביותר וללוות אתכם לאורך כל התהליך הבירוקרטי המורכב הזה.

 

מהו ייעוץ משכנתא?

במקום שאתם תפנו ישירות לבנק להגשת משכנתא ותקבלו הצעת משכנתא לא מספיק משתלמת לכם, ניתן לפנות לאנשי המקצוע המומחים בתחום, הם יבדקו את המצב הכלכלי לפני התחלת תהליך הבקשה ולאחר מכן יפנו למספר בנקים לקבלת אישורים עקרוניים. לאחר קבלת מספר הצעות למשכנתא, היועץ יערוך השוואת מחירים בין המשכנתאות מתוך מטרה לגייס משכנתא זולה ומותאמת לצורכי הלווה. וכך הוא ינהל משא ומתן עם הבנקים עד לגיוס המשכנתא המתאימה ביותר למה שהלווה צריך.

בפנייה אל רפאל בלולו יועץ משכנתאות, תוכלו להנות לאורך כל התהליך:

  • הבנת צרכיכם הפיננסיים: היועץ ינתח את מצבכם הכלכלי, את יכולת ההחזר החודשית ואת גובה המשכנתא שתוכלו לשלם מידי חודש בצורה שלא תעיק עליכם כלכלית.
  • בניית תמהיל משכנתא מותאם אישית: יבנה עבורכם תמהיל משכנתא אופטימלי המשלב מסלולי משכנתא העונים למה שאתם צריכים.
  • פנייה אל מספר בנקים לבקשת משכנתא: יסייע לכם בהכנת כל המסמכים הנדרשים ובהגשת הבקשות למשכנתא לבנקים השונים לקבלת מגוון הצעות מחיר.
  • ניהול משא ומתן עם הבנקים: היועץ ינהל מול הבנקים השונים משא ומתן להשגת תנאים טובים עבורכם, ריביות נמוכות ועלויות מימון מינימליות.
  • ליווי לאורך כל התהליך: יעמוד לצידכם לאורך כל תהליך לקיחת המשכנתא, יסביר לכם כל שלב ושלב וידאג שהכל יבוצע על הצד הטוב ביותר. גם לאחר קבלת המשכנתא, אם תרצו למחזר את ההלוואה או להגדיל אותה, תוכלו לקבל ייעוץ לאורך כל התהליך.

 

ייעוץ משכנתא

 

יתרונות ייעוץ משכנתא

היתרונות של ייעוץ משכנתא מקצועי רבים:

  • חיסכון משמעותי: יועץ משכנתא מנוסה יכול לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא, כתוצאה מהשגת תנאים טובים יותר, ריביות נמוכות ועלויות מימון מינימליות. אמנם הייעוץ עולה כסף, אך בסופו של דבר הוא חוסך ללווה ריביות יקרות לאורך כל תקופת המשכנתא.
  • הגנה כלכלית: יועץ משכנתא יסייע לכם לבחור תמהיל משכנתא מותאם אישית שיתאים ליכולותיכם הכלכליות ויאפשר לכם לעמוד בהחזרים החודשיים לאורך כל תקופת המשכנתא.
  • שקט נפשי: פנייה לייעוץ משכנתא מעבירה את עול הטיפול בתהליך הבירוקרטי המורכב של המשכנתא ליועץ.
  • ייצוג אינטרסים: יועץ משכנתא עובד עבורכם ופועל לטובתכם, ללא הטיות או אינטרסים זרים. בשונה מהבנק שמנסה לתמחר לכם את ההלוואה במחיר גבוה ככל הניתן – על מנת להרוויח כמה שיותר מההלוואה שלכם.

 

 

לסיכום, כמה עולה ייעוץ משכנתא?

עלויות ייעוץ משכנתא משתנות בהתאם למורכבות התיק, היקף השירותים הניתנים וניסיון היועץ. באופן כללי, המחיר ינוע בין 8,000 ₪ ומעלה, בהתאם למורכבות התיק.

חשוב לציין שאתם משלמים ליועץ משכנתא עבור שירותיו, ולא עבור קבלת המשכנתא עצמה. תשלום זה שווה בהחלט את ההשקעה, בהתחשב בחיסכון המשמעותי שתוכלו להשיג לאורך תקופת המשכנתא.

מצב פיננסי