אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

ליווי עסקי להגדלת רווחים ושיפור הניהול

זקוקים לסיוע בהגדלת הרווחים בעסק שלכם? חושבים שאתם זקוקים לייעוץ ולשיפור בתחום הניהול של העסק שלכם? אתם לא לבד! אתם זקוקים לליווי עסקי, שיסייע לכם להגדיל את הרווחים שלכם ולשפר את אפיקי הניהול השונים בבית העסק שלכם.

ניהול בית העסק שלכם

לא מעט בעלי עסקים מזהים בשלב כזה או אחר ירידה ברמת ההכנסות של בית העסק שלהם. הירידה הזו יכולה להגיע בעקבות התנהלות פנימית לא נכונה – ובמילים אחרות ניהול לא נכון, ולעיתים יכולה להגיע בעקבות גורמים חוץ עסקיים (ירידת ערכי מטבע, בורסה וכו'). המטרה שלכם, היא לדאוג בכל מחיר לכך שבית העסק שלכם יצליח להגדיל את הרווחים באופן מתמיד – וכאן נכנס הייעוץ והליווי העסקי. תהליך הליווי העסקי נועד לשפר ולקדם את בית העסק. לעיתים חלוקת המשאבים מבוצעת בצורה לא נכונה, לעיתים יש בעיות ניהול של כוח האדם, לעיתים בעיות ניהול של הזמן בחברה ולעיתים מדובר בקידום ובשיווק לא נכון. בכל המקרים הללו, ובמקרים רבים אחרים, הליווי העסקי אמור לסייע.

תהליך הליווי העסקי מתבצע על ידי חברות וגופים פרטיים, שיודעים לאתר את הבעיות בבית העסק שלכם (לדוגמא: כלל הבעיות שציינו קודם לכן), ולשפר את דרכי הפעולה שלכם כדאי שהבעיות לא יחזרו שוב. ליווי עסקי נכון, יסייע להגדלת הרווחים שלכם, ויחזיר אתכם לתלם כמה שיותר מהר.

סטטיסטיקות

כיצד מתבצע תהליך הליווי בהיבט הניהולי

לאחר שהחלטתם שאתם זקוקים לייעוץ וליווי עסקי לבית העסק שלכם, תבוצע סקירה כוללת של כלל המחלקות בבית העסק. בהנחה ותוצאות הבדיקה יראו כי קיימת בעיה בהיבט הניהולי – יידרש לכך טיפול ייעודי. למעשה, יש מספר בעיות בתחום הניהול, ולכל אחת מהן יש צורת טיפול שונה: בעיות בתחום ניהול כוח האדם (לעיתים מדובר בכוח אדם עודף ומיותר שמביא להפסדים של החברה, לעיתים מדובר בבעיה נקודתית עם עובד מסוים) או בעיות בתחום ניהול הזמן והמשאבים השונים (הקצאה לא נכונה של זמן בהתאם לחשיבות המשימה, "בזבוז" זמן במהלך ימי העבודה ועוד).

חשוב מאוד שחברת הייעוץ העסקי שבחרתם, תהייה רלוונטית לסוג החברה שלכם. מיותר לציין כי חברות ענק ותאגידי ענק, ישתמשו בייעוץ עסקי שונה מאשר עסקים קטנים, בעיקר בגלל היקף המשאבים השונה ביניהם (וכידוע לכל, המשאבים הקיימים והזמינים לכל עסק באשר הוא, הם המקור הראשון להצלחה). חפשו את החברה המתאימה ביותר עבורכם גם על בסיס המלצות וחוות דעת – וכך תוכלו להיות בטוחים שהבחירה שלכם תהייה נכונה!

אם זיהיתם כי יש לכם ירידה בהיקף ההכנסות, או שאתם מזהים בעיה בהיבט הניהולי של בית העסק שלכם – בין אם בזמן ובין אם בחלוקת כוח האדם, אל תהססו ופנו לחברת ייעוץ וליווי עסקי. כך תוכלו להחזיר את העסק שלכם לתלם.