אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

מוגבלים בבנק? מה ניתן לעשות בכל זאת

שואלים את עצמכם מה זה מוגבלים בבנק? זה מצב בו עשרה שיקים בשנה לא היו מכוסים בחשבון מסוים, במידה ויש הפרש זמן של לפחות 15 יום בין השיק הראשון לאחרון.

במצב זה הבנק מגביל את החשבון במספר דברים וקורא לו "חשבון מוגבל".

חשבון זה מוגבל בשיקים, באשראי, בהלוואות ובדברים נוספים.

כמו כן, במידה והמצב יחמיר ועוד שיקים לא יכוסו המצב ידרדר ל"מוגבל חמור" – במצב זה יש אפילו יותר מגבלות והמצב הכלכלי של בעל החשבון כנראה מאוד ירוד.

נקלעתם למצב הזה ואתם לא יודעים מה לעשות? מחפשים טיפים ועצות? הכל בכתבה הבאה. אל דאגה!

 

יש לעשות פעולות למניעת שם לא טוב

בנק מוגבל יכול להיות שם רע שיודבק עליכם לתמיד וכל הבנקים שתלכו אליהם בעתיד ידעו על העבר הכלכלי שלכם. חשוב להיזהר לא להחמיר את המצב, כי חשבון מוגבל זה לא שם טוב אבל אם זה מטופל היטב זה לא אמור לתקוע אתכם יותר מדי בעתיד. כדאי לכם להימנע ממשיכה גדולה של כסף מהבנק ולנסות לצאת מהמצב הזה כמה שיותר מהר. לפרטים על הלוואות למוגבלים בבנק – כי זה יכול לעזור לכם מאוד במצב שלכם.

 

למה הלוואה תעזור לכם?

מוגבלים בבנק מתקשים מאוד להתנהל כלכלית ויש להם פחד תמידי שהמצב עלול להחמיר. הלוואה יכולה לשמש אתכם למספר דברים והיא תקנה לכם שקט נפשי לתקופה עד שהמגבלה תסתיים. אמנם אתם לא יכולים לקחת כסף מהבנק אבל אתם יכולים לקחת הלוואה חוץ בנקאית שתעזור לכם להתמודד. אז אם אתם שואלים את עצמכם מה אתם יכולים לעשות התשובה היא הלוואה חוץ בנקאית. זה לגמרי יכול לשרת אתכם ולהוות פתרון טוב ובטוח.

 

למה אפשר לקחת הלוואה?

  1. לשם מימון החשבונות השוטפים וסיוע במצב הכלכלי.
  2. לשם סגירת החוב עם הבנק ויציאה מהמצב שלכם.
  3. לשם רכישת נכס – נכס הוא חלק מההון העצמי והוא יכול לעזור לכם. למרות שבמצב שלכם עדיף לא לנות נכס.
  4. לשם רכישת מכונית.
  5. לפתיחת עסק – זה גם יכול לעזור לכם כלכלית.

 

אל תחששו לקחת הלוואה כי אולי תמיד אומרים לכם שזה צעד מסוכן. זה לגמרי בסדר לקחת הלוואה אם יש לכם תוכני מסודרת שתגרום לכם גם להחזיר אותה.

 

סיכום – הלוואה היא פתרון טוב

לגופים חוץ בנקאיים משתלם לתת לכם הלוואה במצב שלכם אם הם לוקחים גיבוי של צד שלישי, ערב ונותנים תנאים של ריבית גבוהה. לכם כדאי לקחת את ההזדמנות הזו כי אין לכם הרבה אופציות מול הבנק. נסו להשתמש בהלוואה בחכמה ולמצוא הלוואה טובה שהריבית לא גבוהה מדי. זכרו – האחריות היא עליכם ועליכם ליצור תוכנית כלכלית שתוציא אתכם מהמצב או להיעזר באיש מקצוע.

 

שטרות של יורו