תפריט

מתכנן פיננסי מקצועי זה לא קל

לקבלת הצעת מחיר מיידית:

להפוך למתכנן פיננסי מקצוע זה לא דבר פשוט, וזאת משום שמדובר בחשיבה מעמיקה על צרכים משפחתיים עתידים כמו גם התמקצעות ומיומנות. חיים נתן, מומחה לתכנון פיננסי מסביר כיצד להימנע מהתקשרות עם חובבנים בתחום.

מתכנן פיננסי מקצועי – היזהרו מחובבנים

חיים נתן מתכנן פיננסי אשר הוא בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הפיננסים מסביר כי בשנים האחרונות השירות של קבלת תכנון פיננסי הפך לאחד השירותים המבוקשים ביותר, וזאת משום שכיום בתי משק רבים בישראלים מבינים כי אין להם את הידע הפיננסי המתאים בכדי לנהל את הכספים המשפחתיים באופן הטוב ביותר, ועל כן הם מעוניינים לפנות למתכנן פיננסי מקצועי. יחד עם זאת, מסביר חיים נתן כי לאור הביקוש הרב נכנסו לתחום הזה לא מעט חובבנים אשר מציעים את השירות בעלויות נמוכות באופן משמעותי, כמו גם ללא ידע מקצועי מקיף מספיק, ובכך עלולים לגרום לנזק משמעותי מאוד לכיס, אשר יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים מיותרים. על כן, כיצד נבחר את המתכנן הפיננסי הטוב ביותר? להלן כמה דגשים חשובים שעל כל אחד לדעת.

חישוב נתונים

בחירה של מתכנן פיננסי מקצועי

בחירה של מתכנן פיננסי מקצועי היא לא בחירה קלה, וזאת לאור העובדה כי מדובר בתחום מורכב ביותר אשר דורש התמקצעות, מיומנות, כמו גם רשת ענפה של קשרים אשר נועדו לגרום לכך שהכספים שלכם ינוצלו עד למקסימום, תוך קבלת הטבות במס והטבות נוספות בדמי הניהול. על כן, בעת התקשרות עם מתכנן פיננסי בדקו היטב כי הוא בעל ניסיון של מספר שנים בתחום, וכן מומלץ לבקש תעודות אשר מאששות כי הוא בעל ידע מקצועי ממוסד לימודים מוכר. בנוסף, מומלץ מאוד לבקש מאיש המקצוע רשימת ממליצים אשר יוכלו להעניק לכם ידע לגבי רמת המיומנות, רמת שביעות הרצון מהשירות עצמו ועוד. יתרה מכך, בעידן האינטרנטי כיום ניתן לקבל מידע אודות אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום מאתרים אשר מתמחים בנושא, ולכן ישנה חשיבות רבה להיכנס לאתרים הללו ולקרוא את התגובות, ובכך לקבל אינדיקציה איכותית לגבי המתכנן הפיננסי איתו תהיו מעוניינים להתקשר לטווח הקצר והארוך. אם אתם כעת מחפשים מתכנן פיננסי מקצועי אשר נחשב לטוב והמקצועי ביותר, אנו גאים להציג לכם את חיים נתן.

חיים נתן – תכנון פיננסי איכותי ומקיף

כאמור, חיים נתן נחשב בשנים האחרונות לאחד מאנשי המקצוע המובילים בתחום, וזאת לאור העובדה כי ברבות השנים ליווה מאות משקי בית בישראל לניהול מיטבי של הכספים, כמו גם קבלת הטבות משמעותיות במס באמצעות חוק 190, כמו גם הגדרת יעדים כלכלים לטווח הקצר והאורך אשר הובילו להתנהלות כלכלית נבונה. אם גם אתם כעת מחפשים מתכנן פיננסי מקצועי, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר באמצעות האתר בכתובת http://www.haimnatan.com.

המאמר עזר לכם ?
שתפו בקליק עם החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

קבל החזר מס הכנסה מצטבר עד שש שנים אחורה

קבל החזר מס הכנסה מצטבר עד שש שנים אחורה

החוק במדינת ישראל מאפשר לשכירים לבקש ולקבל החזר מס עד שש שנים אחורה – ממס הכנסה, אם נערך חישוב לא…
הכירו את אבנר הייזלר

הכירו את אבנר הייזלר

מי מפחד מביטוח? כולנו ככל הנראה ודי בצדק: תחום הביטוח בישראל נחשב למורכב ובלתי נגיש לרוב הציבור. רוב המבוטחים חווים…
איך לקחת משכנתא ולהמשיך לחיות

איך לקחת משכנתא ולהמשיך לחיות

הגעתם למסקנה שאתם רוצים לקנות דירה אך ברור לכם שבלי משכנתא מהבנק זה פשוט לא יהיה אפשרי עבורכם? אם כך,…
האם העסק שלך צריך מיתוג מחדש?

האם העסק שלך צריך מיתוג מחדש?

שנת 2020 עוד רגע עומדת בפתח ואנו נכנסים לעידן שבו ההתפתחויות הטכנולוגיות או הרשתות החברתיות מעולם לא היו דומיננטיות יותר.…