אבנר - השוואת ביטוחי בריאות

5 טיפים לבחירת משכנתא

משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר הנלקחת בחיי ישראלי ממוצע. מדובר בהלוואה של מאות אלפי שקלים אם לא יותר, היא מלווה בקריביות העלולות להפוך אותה ליקרה מאוד. בבחירת משכנתא חשוב לשים לב לנתונים המשתנים, להשוות בין הצעות משכנתא שונות ולבחור את המשכנתא המשתלמת ביותר. איך עושים את זה? על כך ריכזנו כאן מידע עבורכם. אז בואו נתחיל.

 

היעזרו בייעוץ משכנתאות

הטיפ החשוב ביותר שאם תזכרו ותיישמו אותו, תקבלו משכנתא משתלמת היא לפנות ליועץ משכנתאות פרטי. הרי הבנק הוא לא עמותה והוא לא גמ"ח להשאלת כספים… מדובר בעסק לכל דבר והוא מתמחר את הכסף שהוא מלווה בריביות יקרות.

יועץ משכנתאות יודע לנהל משא ומתן בצורה מקצועית ויעילה כך שהלווה יקבל משכנתא משתלמת ככל הניתן בהתאם לנתונים האישיים שלו. תוכלו לקרוא עוד על ייעוץ משכנתאות בכניסה לאתר לייעוץ משכנתאות.

לאתר לייעוץ משכנתאות

בדקו את זכאותכם

משרד הבינוי והשיכון מציע מסלול משכנתא משתלם המציע ריבית נמוכה מהריבית הממוצעת בשוק המשכנתאות. את הריבית הזו ניתן לקבל אך ורק על סכום מוגבל מההלוואה ואך ורק בכפוף לזכאות הקיימת. לצורך קבלת הזכאות תצטרכו לצבור 1000 נקודות.

הנתונים האישיים שלכם ישפיעו על צבירת הנקודות: כל ילד, כל שנת נישואין, כל אח או אחות, שירות צבאי או לאומי ונכות – אם קיימת. יועץ המשכנתאות אליו תפנו יסייע לכם בכך. תוכלו גם להיכנס לאתר משרד הבינוי והשיכון לחישוב מספר הנקודות להם אתם זכאים.

 

השקיעו בתמהיל משכנתא מותאם אישית

כיום הבנקים למשכנתאות מציעים סלי משכנתא אחידים בהם המשכנתא לא זוכה ליחס אישי מספיק. השקיעו בבניית תמהיל משכנתא מותאם אישית לצרכים האישיים שלכם.

אם אתם יודעים שאתם מעוניינים לסלק את ההלוואה כעבור מספר שנים בודדות תמהיל המשכנתא יהיה חייב לאפשר לכם סילוק ללא עמלת פירעון מוקדם גבוהה בהמשך… חכם עיניו בראשו ומי שחשוב לו מחיר המשכנתא שהוא משלם, משקיע בבניית תמהיל משכנתא מותאם לצרכים האישיים שלו.

לאתר לייעוץ משכנתאות

השוואת משכנתא

אל תוותרו על השוואת משכנתאות. איך עושים זאת?  ניתן להיעזר לצורך כך במחשבוני משכנתא קיימים, להזין את הנתונים המוצעים על ידי הבנק וכך לבדוק את יחס ההחזר לשקל. אתם עשויים לגלות שינויים משמעותיים ופערים שיקר מידי להתעלם מהם…

 

נערכים מראש

כאשר לווה ניגש לבנק בבקשת משכנתא ברגע האחרון, הבנק מזהה שהוא לחוץ כספית והוא ינסה "לדחוף" לו ריביות יקרות… הרי הוא לחוץ להעביר את כספי המשכנתא בזמן ואין לו ברירה אחרת. מסיבה זו ההמלצה היא לפנות לבנקים למשכנתאות בבקשה לקבלת אישור עקרוני עוד לפני הרכישה.

כך אתם יודעים שאתם הולכים לקבל את אחוז המימון שרציתם, יש לכם זמן להתמקח על הריביות ולהשיג משכנתא משתלמת יותר.  יועץ משכנתאות מומחה יכוון עבורכם את תהליך לקיחת המשכנתא בכל התחומים.

לאתר לייעוץ משכנתאות