ביטוח לחולי סרטן

לקבלת הצעת מחיר מיידית:

מידע משלים אודות ביטוחי בריאות

בישראל אמנם קיים חוק ביטוח בריאות ממלכתי וכולנו משלמים בכל חודש דמי בריאות כאחוז מהמשכורת ועוד דמי חבר לקופות החולים, אך בפועל הכיסוי הביטוחי והבריאותי שמעניקה המדינה וקופות החולים במסגרת סל הבריאות פשוט אינו מספיק – וזו עובדה! בנוסף, כמעט כולנו משלמים גם על ביטוחים משלימים בקופות החולים על מנת לקבל שירות מקיף, זול וטוב יותר, אך גם זה אינו מספיק ועל מנת לקבל כיסוי ביטוחי מלא ואיכותי – כיסוי שבהחלט עשוי להציל חיים ולחסוך סכומים אדירים – יש צורך לרכוש ביטוח בריאות פרטי.

חדש!!! שירות הר הביטוח! רוצים לבדוק שאין לכם ביטוחים כפולים? בצעו בדיקה מהירה לאיתור ביטוחים כפולים, פראייר מי שמשלם פעמיים!

מהותו של ביטוח בריאות

ביטוח בריאות משלים של קופות החולים אמנם משפר את המצב ומקנה טיפולים רפואיים נוספים, הטבות בשירותים הרפואיים והשתתפות של הקופה במימון הליכים שונים ותרופות. אך גם כאן לא תמיד הכיסוי מעניק את הפתרון הטוב והמהיר ביותר עבור המבוטח.

באתר זה וכן באתרים רבים נוספים תוכלו לקבל מידע בנושא הביטוחים הרפואיים אולם יש להבהיר – ביטוח בריאות מונפק על ידי חברות ביטוח בלבד (כאשר ביטוח הבריאות המורחב של קופות החולים גם הוא בשיתוף של אחת מחברות הביטוח)

סוגי ביטוח בריאות

כאמור, מעבר לביטוח הבריאות הממלכתי והביטוחים המשלימים של קופות החולים (שב"ן) יש תחום גדול וחשוב של ביטוחי  בריאות פרטיים המוצעים לציבור ע"י חברות הביטוח השונות ובידי סוכנויות הביטוח השונות. אלו הסוגים העיקריים של ביטוחי בריאות פרטיים:

  • ביטוח מחלות קשות: פוליסת ביטוח בריאות פרטית שמהותה הענקת פיצוי כספי גבוה למבוטח בעת גילוי מחלה קשה או מקרה בריאותי קשה על פי מצבים ומחלות ברשימות בפוליסה. סכום הפיצוי נרכש מראש ולרוב נע בקפיצות של 100,000 ש"ח.
  • ביטוח ניתוחים והשתלות: ביטוח בריאות המכסה ניתוחים פרטיים בישראל ובחו"ל, כולל ניתוחי השתלות שבמודל הרגיל של הביטוח הממלכתי מכוסים כמובן אך מצריכים המתנה של שנים בתור. הביטוח מאפשר לעבור מגוון רחב של ניתוחים והשתלות בישראל או בחו"ל, כולל בחירת בית החולים, הרופא המנתח, מימון הוצאות היקפיות לניתוח, הטסות וכיוצא באלו.
  • ביטוח תרופות שלא בסל: סל התרופות מממן תרופות רבות מאוד עבור מבוטחי קופות החולים, אך יש גם תרופות רבות שלא נכללות בו משיקולים תקציביים. ביטוח בריאות זה מעניק כיסוי למימון תרופות שלא בסל, ברוב המקרים מדובר על תרופות מורכות ומצילות חיים שעלותן יכולה בקלות להגיע לאלפי שקלים לחודש ואף הרבה מעבר לכך.
  • ביטוח משלים למשלים: ביטוח בריאות שהמבטחות חייבות להציע עפ"י חוק, ביטוח ניתוחים פרטיים בישראל המהווה השלמה לביטוח המשלים של קופות החולים. במקרים מסויימים יכול לממן טיפולים פרטיים.
  • ביטוח תאונות אישיות – ביטוח זה נותן מענה לפגיעה בכל סוג של תאונה – החל מהחלקה באמבטיה ועד לתאונת דרכים ומאפשר לקבל כספים במקרים של אובדן כושר עבודה, אשפוז, טיפול סיעודי ואף מוות.
  • ביטוח סיעודי: ביטוח חשוב מאוד המיועד לממן את העלויות האדירות של טיפול סיעודי בבית או במוסד סיעודי – המדינה בפועל לא מעניקה סיוע מספיק לכך.

מעבר לאלו יש ביטוחי בריאות במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוחי תאונות אישיות, ביטוח לפעילויות ספורט מסוכנות וכיוצא באלו.

בנוסף לביטוח בריאות, מומלץ לבצע בדיקת זכאות לקבלת החזר מס מהמדינה, כסף קל שהוא בעצם שלכם שרק מחכה שתאספו אותו.

מידע נוסף

ביטוח בריאות פרטי

חוק ביטוח בריאות ממלכתי נחקק בשנת 1995 על מנת להסדיר התנהלות סוציאלית תקינה בתוך מערך שירותי הבריאות בישראל. על פי החוק, כל אזרח חייב ותושב

למאמר המלא »
סגירת תפריט